mash-up oraz "intro" (Wasza opinia)
Wiem, że nie ta zakładka jednak we właściwej dodać nie mogę. Jestem tu zbyt krótko :) 

Najlepszym rozwiązaniem nauki obsługi z programem jest praktyka. Dlatego postanowiłem robić mash-up'y. Jest to właściwie mój pierwszy taki mash-up więc proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej, że mój staż w Vegasie jest bardzo krótki. 

Niektórym może nie przypaść do gustu gatunek muzyki.

Drugą rzeczą, którą próbuje robić w Vegasie są, krótkie filmiki ze zdjęcia. Animacje zdjęcia. Tego typu: 

Napisy "krwią" na ścianach zrobiłem w photoshopie, reszta w Vegasie. Poniżej zdjęcie, z którego korzystałem: 

https://zapodaj.net/8be580509a43d.jpg.html

Ps. W mash-up'ie sam dostrzegłem, że trochę za dużo "drżenia" ekranu.

Z góry dziękuję za uwagi,
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Zrobiłem kolejny :)

Odpowiedz
Odpowiedz
Hej,
Odnośnie tego filmiku z tą kobieta duchem, jak ty żeż zrobił, że ten obraz ci sie rusza?

Od dwóch dni biore sie za intro i kiepsko mi idzie..
Odpowiedz
Są na youtube gotowe "postacie", które poruszają się. Wpisz sobie green screen horror. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. Później używasz chroma keyer do usunięcia koloru i bawisz się w pan/cropie z wielkością postaci (ustawiasz na linii czasu, czy jak to się tam nazywa, w którym momencie ma się powiększać - zbliżać itd). Bardzo dużo jest tego typu nagrań nie musi to być związane z horrorem.
Odpowiedz