Render, ważne, pomoc
Witam. Mam problem przy renderowaniu. Mam zapisany film, wszystko jest ok, gdy biore "render" i wybieram opcje, które ZAWSZE wybierałem też jest ok. Niby zapisuje i ekstra. Włączam film, a tam w 90% filmu nie ma obrazu. Pomóżcie, muszę się z tym wyrobić do końca tygodnia :(
Odpowiedz
Może podasz parametry jakie ustawiasz? Czy na podstawie jutrzejszej prognozy pogody mam Ci powiedzieć co źle robisz? :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
[Obrazek: jpoe93cxdqvrskrsx8j9_thumb.jpg]

[Obrazek: tcouuvfjwwir6cf89fst_thumb.jpg]
Odpowiedz
Pierwsze co to jak robisz materiał HDV ustawiaj Pixel aspect ratio na 1,0000. Pokaż screena z ustawień XviD'a, kliknij na ten przycisk Configure.... No i wyłączaj na czas renderingu te niepotrzebne programy tupu gg, skype i resztę ścierw ;)
Odpowiedz
[Obrazek: 5hllg91jokjw52aytvyb_thumb.jpg]
Odpowiedz
Masz legalnego vegasa?
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Nie ;]
Odpowiedz
No to masz rozwiązany problem.
Nielegalne Vegasy czasami sprawiają problemy.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Zawsze renderowałem i było dobrze! Renderowałem już od około roku... to jest pierwszy błąd jaki mam.
Odpowiedz
Bo tak z nimi jest, ostatnio ktoś poruszał ten temat w innym topicu. Po prostu czasami firmy się ubezpieczają i jeżeli crackujesz ich soft, to i oni Ciebie crackują poprzez takie dziwne błędy :) Odinstaluj wszystko co masz albo otwórz projekt na innym widnowsie, np. u kolegi na wersji Trial i zobaczysz, że pewnie takich błędów nie będzie.

Spróbuj też do innego formatu to renderować, może Mpeg?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości