taki tam Fanvid
Zastanawiałem się czy zamieszczać posta ale co tam , chętnie usłyszę konstruktywną krytykę , podstaw do niej na pewno nie zabraknie ;)

Jest to króciutki fanvid na temat postaci z serialu , jako że lubię ten serial a jeszcze bardziej tą aktorkę robiłem filmik dla zabawy :P Sam niestety dostrzegam niedociągnięcia techniczne , ale krok po kroku staram się jakoś rozwijać aby popełniać mniej błędów jak i poszerzać umiejętności korzystania z funkcji programu , przede mną jeszcze długa droga ;D

Odpowiedz
Mi sie podoba :) Czysto subiektywnie (bo to akurat kwestia gustu) - wg mnie miejscami za duzo flashy i fade in/out, w polaczeniu z dynamika robi sie takie "pojawiam sie i znikam" zbyt szybkie troszke. Ale ogolnie swietnie jak dla mnie... Znacznie powyzej mojego poziomu :)
Odpowiedz
Dzięki :)

Wczoraj zrobiłem bardzo krótki filmik z pewną śliczną aktorką w roli głównej , przejścia 'falujące ' wyszły nie najlepiej , w vegasie na podglądzie wyglądało to lepiej ;)
może komuś się spodoba , jak nie filmik to aktorka ;)
Odpowiedz
Co do pierwszego filmu to mi także się podoba! Chociaż też momentami uważam że było za dużo flashu. I jeszcze jedna rzecz która mi się nie spodobała to momenty kiedy ona rusza ustami, ale dzwiek jest inny, lub wogole nie slychac wtedy jej głosu. Mnie to raziło ale ja jestem inna :D Ogólnie film bardzo dobry.

Drugi filmik fajny, ale czasami przejścia za szybkie i za szybko mi to lata przed oczami ;) Ogólnie klip dobry.
Odpowiedz
Co do ruszających się ust to nie zauważyłem tego , dzięki za zwrócenie na to uwagi , rzeczywiście razi to w oczy :)
Odpowiedz
Filmiki bardzo fajne. I rzeczywiście w pierwszym trochę przeszkadza to ruszanie ustami podczas gdy w tle leci coś innego. Co nie zmienia faktu, ze filmik bardzo mi się podobał.
Drugi filmik też jest całkiem fajny. Spodobały mi się te kolorowe koła. :)
Odpowiedz
Próbowałem zrobić coś na wzór Traileru ale wyszło mi raczej mizernie :P

Odpowiedz
taki tam jeden nowy , nic specjalnego ale była mowa na forum Sparkles a w tym właśnie zostało to wykorzystane :)

Odpowiedz
Przecież to się niczego nie trzyma, muzyka zupełnie nie dobrana, podobnie jak filtry.
Odpowiedz
Dzięki za opinie , cenię sobie szczerość :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości