Matura
Jak Wam już wiadomo - maj coraz bliżej, a razem z nią matura jest tuż tuż. Tak się składa, że nawet ja ją piszę w tym roku i muszę zrobić prezentację z języka polskiego. Prezentacja powinna trwać (jak większość z nas już wie) ok 15min dlatego mój film jest trochę długi xD Film będzie leciał jako tło dla mnie i mojej wypowiedzi:)

Aha zapomniałem wspomnieć o temacie mojej prezentacji: "Magia, czary, wiedza tajemna. Zbadaj funkcję tych motywów w utworach literackich na przestrzeni kilku wieków"
Odpowiedz
Wątpie, żeby to było dobre do twojej wypowiedzi, bo muzyka będzie zbyt bardzo odciągać od ciebie uwagę. Powinieneś dać coś spokojniejszego.
Odpowiedz
Moja praca maturalna przyjęła się bardzo dobrze w takiej formie jak możecie zobaczyć powyżej. Ale dziś mam do zaprezentowania dla was jeszcze jedną prezentację dla przyjaciółki, która mnie poprosiła o filmik, który pomógłby jej w porównaniu książki do adaptacji filmowej pt "Twilight" ("Zmierzch")

Jak wam się ta praca podoba?
Odpowiedz
praca maturalna i pare wycinkow z kiepskich seriali , plus wzruszajaca muzyka , kiepsko mi sie kojarzy. malo orginalne . moze lepiej zmontuj teledyski dody i nergala ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości