Johnnie Walker - Android
Johnnie Walker - Android

Witam prezentuje mój własny film, który zrobiłem w godzinę.

Oryginalny klip
320x180

Po Przejściach w sony vegas
1280x720 29fps projekt best 6mbp

Wieć tak:

Użyłem pluginów

Grafika ~~
-Sharpen( co robie prawie w kazdym filmie)
-Broadcoast colors
-New Blue AE DuoChrome > Yellow-blue
-Timecode
-Napisy zwykłe

Głos ~~
- Audio Nie Stereo tylko 5.1 Surround (odkryłem robiac przez przypadek że taka jest możliwość) elegancki

- Simple Delay ( jest to taki powtarzać ściszony )
- ExpresFX revarb ( dałem na medium room i suwak 1 na 80 )

Oceniajcie na yt ;]
Odpowiedz
A czy ten efekt Sharper dużo daje? Bo słyszałem, że żeby uzyskać dobry efekt powinno się go sosować.
Odpowiedz
daje bardzo dużo, dodawaj zawsze medium to jest środek, przesuwaj suwak a sam zobaczysz jak ci będzie pasowało
Odpowiedz
Ładne kolory :))
Próbowałem z tym efektem Sharper ale efekty były niezadowalające , ale się nie poddaje ;)
Odpowiedz
No rzeczywiście. Podobno jeszcze się dodaje jakiś tag do u2b żeby była lepsza jakość. Możesz mi to bardziej objaśnić?
Odpowiedz
No czytałem coś z tym, końcówkę jakąś dodajesz dokładnie niewiem jaką, ale to jest badziew z tą końcówką lepiej robić plik w hd i gitarka, ja robię 6mbp 1280x720 30fps projekst best, mało zajmuje kozacka jakość
Odpowiedz
A ja mam pytanie, co zmienia/wnosi efekt BRODCAST COLORS?
- i inne ważne pytanie, to jest poruszające... CO TO JEST? Oryginalny klip? Reklama czego?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
BRODCAST COLORS - wygładza obraz, czyli jak masz video jakieś ze słabą jakością i widzisz piksele to po tym możesz ich nie mieć.

Jeśli chodzi ci o 2 pytanie i mam na mysli chcesz żebym ci wytłumaczył oco chodzi w tym klipie tak?.
Jeśli tak to : Jest to reklama whisky, Londyn i narodziny Ariola Dante android, który chce być człowiekiem.

Uważam to za coś więcej niż samą reklamę. Coś co daje dużo do myślenia. To tak jak opisanie tego czegoś co stoi na czubku piramidy.

Maszyna nie posiadająca czułości, żadnych ludzkich cech, szybsza, silniejsza i mądrzejsza od człowieka. Innymi słowy można powiedzieć że to przekaz podprogowy. Wmawia się nam to że między innymi nadzieja na lepsze jutro daje nam nieśmiertelność, oraz że to co ludzie robią "keep walking" jest czymś wartościowym myślę o takim czymś, jak wmawianie nam idź do szkoły zdobądź stopień naukowy, zdobądź pracę, zdobądź to i tamto i że mamy ciągnąć to dalej. "keep walking" Niechcesz nawet grać w tą grę chcesz odzyskać swój własny umysł i wyciągnąć go z "łapsk" inżynierów kultury którzy chcą cię zmienić w durnia konsumującego te wszystkie śmieci , wytwarzane z kości tego umierającego świata :]
Odpowiedz
kolega kkk się trochę rozpisał :) A co do samej "reklamy" to dobry pomysł miałeś.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Cytat:Niechcesz nawet grać w tą grę chcesz odzyskać swój własny umysł i wyciągnąć go z "łapsk" inżynierów kultury którzy chcą cię zmienić w durnia konsumującego te wszystkie śmieci , wytwarzane z kości tego umierającego świata :]
Dokładnie, cieszy mnie fakt, iż coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz