Batmanowy montaz
Witam, pierwszy moj post na forum :)

Zrobilem jakis czas temu (jeszcze w tamtym roku) montaz obu nowych Batmanow, z nudow jakos tak mnie wzielo i taki filmik mi wyszedl. Co o tym sadzicie? Moj pierwszy taki filmik do ktorego sie przylozylem (lata temu bylo pare innych, ale zero efektow, zwykle proste "pod muzyke"). Co wyszlo dobrze, co wyszlo zle? Do kolejnego mnie ciagnie, wiec prosze o opinie na temat tego :)

Odpowiedz
w zasadzie to nie wiem na co sie cos takiego robi... jak zastanawiam sie nad obejrzeniem jakiegos filmu to szukam trailera zeby wiedziec co w nim chodzi, a tu poprostu leca sobie do muzyki jakies klipy i nie wiadomo o co w tym wszytkim chodzi... nie podejme sie oceny bo poprostu nie wiem co to ma na celu
Odpowiedz
Nie wiedzialem, ze zeby zrobic cos tak po prostu, dla zabawy, dla sprawdzenia co mi z tego wyjdzie trzeba miec mimo wszystko jakis glebszy cel... Ogladalem takie pomontowane klipy, zgrane z muzyka, czasem dorzucony jakis efekt, podobaly mi sie, chcialem zrobic swoj... Wiec, cel - "tak po prostu, bo dlaczego nie sprobowac"?
Odpowiedz
widocznie jestem ambitniejszy w tej kwestii... lubie przekazac jakas historie, film musi o czyms opowiadac
Odpowiedz
A co ma z tym wspolnego ambicja? Ja bym to roznymi upodobaniami nazwal... Tak samo obejrzalem kilka twoich filmow - od strony technicznej mi sie podobaly, ale tematyka to dla mnie "pare facetow i motorynki", bo takowa mnie kompletnie nie rusza, wiec i "historia" ze bedzie Wielkie Derby Lubuskie 2009 to tylko te 3 slowa i liczba, porownywalne ze slowami "Joker Jest Fajny"... Kwestia gustu zwyczajnie. Ale zeby ambicja lub jej brak? :)
Odpowiedz
zapowiedz to nie komplitacja tylko cos w rodzaju ''trailera meczu'' jesli tak to mozna nazwac, a podsumowanie sezonu zajelo kilka tygodni i nie powiesz ze to o niczym nie opowiada...
w Twoim filmie na moje oko poprostu brakuje watku zeby mozna bylo to zrozumiec, jako film do poptrenowania przy vegasie to owszem moze byc, ale osobiscie bym tego nie opublikowal (takie jest moje zdanie) :)
Odpowiedz
(02-26-2010, 0:14)jagiel89 napisał(a):  widocznie jestem ambitniejszy w tej kwestii... lubie przekazac jakas historie, film musi o czyms opowiadac

Cześć !
Myślę że idea fanvidów jest bardzo prosta , robione są wszystkim dla dla zabawy przez fanów określonych produkcji :) Wiele jest na naprawdę niezłym poziomie , często mają fabułe/myśl przewodnią . Często wyglądają jak trailery , np ten jeden

przepraszam za OT , mam nadzieję że Przycisk nie będzie miał mi tego za złe :)
Odpowiedz
(02-26-2010, 1:10)jagiel89 napisał(a):  zapowiedz to nie komplitacja tylko cos w rodzaju ''trailera meczu'' jesli tak to mozna nazwac, a podsumowanie sezonu zajelo kilka tygodni i nie powiesz ze to o niczym nie opowiada...
w Twoim filmie na moje oko poprostu brakuje watku zeby mozna bylo to zrozumiec, jako film do poptrenowania przy vegasie to owszem moze byc, ale osobiscie bym tego nie opublikowal (takie jest moje zdanie) :)

Bo prawda jest taka, ze on nie mial miec watku, jakiejs mysli przewodniej... Mialo byc cos na ksztalt teledysku, metoda prob i bledow i eksperymentowaniem bez prawie zadnej wiedzy zrobic cos w miare efektownie zmontowanego i tyle :) A czy takie wyszlo, to juz inna sprawa.

@Mq112358: spoko, i wlasnie masz racje - to zrobilem wlasnie dla zabawy, z nudow, zeby zobaczyc co wyjdzie :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości