Zasłona napisu.
screen: [Obrazek: beztytuul.jpg]

No wiec tak... chcialbym na CHWILE zaslonic ten napis

1. Tam jest granica miedzy kolorem czarnym a zielonym, no i chcialbym zeby ten czarny kolor zaslanial ten napis nr. 2

3. caly ten napis (nr. 2) jest na gorze zrobiony...

4. No i wiadomo ze to zielone na dole...

Wiec wiadomo ze napis bedzie widoczny na calym filmiku przez caly czas... a je chce tylko w tym momencie (nr.4) zeby go przyslonilo. Wiecie moze jak to zrobic?

(raz mi sie udalo... ale cos zepsulem xd )
Zrób nową warstwę na samej górze, wrzuć tam Solid Color i ustaw w Track Motion tak, aby zasłaniało tylko ten napis albo ustaw, przezroczystość na 0% w danym momencie w którym chcesz, aby napis znikł :V
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
a moglbys mi wytlumaczyc co gdzie jest ? ten Solid color itp ... bede wdzieczny ;]
ile Ty w Vegasie pracujesz? :P

[Obrazek: solid.png]
szczerze? to juz chyba 3 lata. Tylko ze nie robie caly czas filmikow i mialem przerwe z jeden rok od SV :)

co do tematu... to co ja mam z tym zrobic? dalem na sama gore kolor ale zaslania mi caly obraz xd

PS tam jest taki efekt... ze ta czarna zaslona IDZE do gory... i chce zeby to bylo ladnie zgranie ;]. Bo nie chce zeby tak GWALTOWNIE zniknal ten napis... (nr. 1 idzie do gory...)
Cytat:co do tematu... to co ja mam z tym zrobic?
No w track motion się pobawić tak, aby zasłonić to co chcesz zasłonić...

Albo kliknij PPM na track z tym napisem. To chyba ten na samej górze tak? Dajesz Insert/Remove Envelope -> Composite Level i ustawiasz tak, aby napis zniknął tylko w danym momencie.

[Obrazek: composite.png]
wielkie dzieki kolego :) jak mozna ci jakiegos + dac to napisz mi na PW jak to sie robi xD
Jak odwiedzisz czyjś profil to możesz wystawić punkty reputacji, ale ja tam na takie rzeczy i tak nie patrze, ważne, że problem rozwiązany. Zamykam temat :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości