Koncesja Komercyjna
Witam cześć i czołem.

Mam wyjątkowo nobskie pytanie. Proszę zignorować / skasować / przenieść jeśli znajduje sie w nieodpowiednim dziale ale tym z Was co mają serce i wyrozumiałość serdecznie podziękuje za odpowiedz.

( To jest właśnie to miejsce: Widzę że macie profesjonale podejście do sprawy. Nie chcę uzyskiwać odpowiedzi od amatorów...  Potrzebuje opinii specjalistycznej. Domyślam się że słabo u was z cierpliwością do takich jak ja... proszę o wyrozumiałość )

W przeszłości bawiłem się z vegasem parę lat. Znam go na pamięć w amatorskiej sferze konstrukcji prostych fragmovies. Kocham ten program... Był czas że chciałem go sobie zakupić z samego szacunku do kreatorów. Korzystanie z pirata urągało honorowi. Gdzieś w środku jednak wyrosłem z gier, poszedłem do pracy... 

Parę miesięcy temu w mojej głowie narodził się pomysł na oryginalny kanał YT. Przypomniał mi sie SV. Do tej pory nie podchodziłem do niego profesjonalnie. Przestudiowałem sprawę monetyzacji YT, praw autorskich i trafiłem na drobny znak zapytania. Staram sie do tego podejść na poważnie: Najmniejszy znak zapytania traktuje jak wykrzyknik. Sprawa dotyczy koncesji komercyjnej.

Nie należę do osób które sie w tym odnajdują ( sprawa formatów etc. ). W necie jest także mnóstwo różnych naciągaczy, cen, pozycji SV z koncesją czy bez  ( ? ) .... Potrzebuje by mnie ktoś "złapał za rękę" i pokazał palcem gdzie kupić SV który spełni warunki monetyzacji YT. Chłopaki są ostrzy, często pytają o koncesje.

( Oczywiście nie chodzi o coś szczególnego. Żadnego bawienia sie fikuśnymi formatami... domyślnie używane przez YT standardy.... sami widzicie że sie w tym nie łapie. Pracuje na morzu z informatyką nie mam większej styczności )

Czy sony vegas automatycznie ma koncesje komercyjną czy by spełnić warunki moemetyzacji YT muszę dokupić jakiś ekstra pakiet?

Proszę o wyrozumiałość.

Aż sie boje pisać ten post. Ratuje mnie tylko to że przeczytałem ( trochę regulaminu )...

Cytat tomislater:
   Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!

Jakby co wybaczcie. Sprawa kręci sie bardziej wokół mojej niepewności niż braku wiedzy ( chociaż tego mi nie brakuje ). Potrzebuje fachowca który potwierdzi, zaprzeczy, ewentualnie wyprosi a nie obrzuci obelgami. XD

Z góry dziękuje. Owczarek.
Odpowiedz
Jeśli masz kupiony program, to licencja jest komercyjna. Do końca sierpnia była promocja na nowego vegasa pro 14 ($199). Za kilka dni tyle samo podobno ma kosztować upgrade z wcześniejszych wersji na najnowszą. Może więc jest szansa na zakup najnowszej wersji po niższej cenie?
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedz...

No to biorę sie do dzieła.

Bardzo możliwe że w trakcie swojej przygody z SV i YT będę odwiedzał to forum częściej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości