Jak to ogarnąć
Przede wszystkim polecam ten filmik do poogladania,w sumie jedyny taki w necie.

Zakladam ze jest to zabawa na warstawach wideo.Cos jak photoshop z ta roznica ze tu ograniamy pliki wideo.
Pytanie do tych co maja Vegasa w 1 palcu czy na maskach idzie cos takiego zrobic czy to juz wyzsza liga np na Premiere Pro czy cos ?
Odpowiedz
Dokładnie, całe sedno to ręczne maski. Od groma masek.
Odpowiedz
Jedyny w necie? A co w tym filmie takiego niezwykłego? Zwykłe maskowanie. Jakbyś ogarniał podstawy Vegasa, to nawet byś nie pytał o takie rzeczy.
Premiere wyższa liga? To po co się męczysz w niższej lidze?:))
Odpowiedz
(09-07-2016, 21:04)Pinto napisał(a):  Jedyny w necie? A co w tym filmie takiego niezwykłego? Zwykłe maskowanie. Jakbyś ogarniał podstawy Vegasa, to nawet byś nie pytał o takie rzeczy.

Co takiego niezwyklego ? A zrobisz lepszy ? Wlasnie wkład pracy jest niezwykly i pewnie dlatego nie ma ich wiele bo sie nie chce.Timelapsa to kazdy moze zrobic ale cos takiego ? A gdzie ja napisalem ze sie mecze w Vegasie ? Co za czlowiek.Odrazu z piesciami.Jezeli nie masz nic madrego do napisania to po prostu sie nie odzywaj.Z gory dziekuje
Odpowiedz
(09-07-2016, 22:23)michaelmyers napisał(a):  
(09-07-2016, 21:04)Pinto napisał(a):  Jedyny w necie? A co w tym filmie takiego niezwykłego? Zwykłe maskowanie. Jakbyś ogarniał podstawy Vegasa, to nawet byś nie pytał o takie rzeczy.

Co takiego niezwyklego ? A zrobisz lepszy ? Wlasnie wkład pracy jest niezwykly i pewnie dlatego nie ma ich wiele bo sie nie chce.Timelapsa to kazdy moze zrobic ale cos takiego ? A gdzie ja napisalem ze sie mecze w Vegasie ? Co za czlowiek.Odrazu z piesciami.Jezeli nie masz nic madrego do napisania to po prostu sie nie odzywaj.Z gory dziekuje

Są filmiki z większym wkładem pracy.
Tu wbrew pozorom nie jest jej wcale tak dużo jakby się wydawało. Tylko maskowanie. Większość ujęć jest ze statywu co ułatwia maskowanie (nie trzeba co klatka przesuwać maski). Są ujęcia ze slajdera, ale przy nich przesuwanie maski jest dość proste. Do tego maski są prostymi figurami. Wymaskować budynek po jego krawędzi nie jest trudno, to są proste linie.
Ja bym tu powiedział, że pomysł na realizację robi większą robotę niż maskowanie.
Natomiast nagranie wszystkiego musiało zająć sporo czasu, bo to samo miejsce musiało być nagrane kilka razy o różnych porach dnia i nocy.
Odpowiedz
Przyjrzyjcie się w 0:39 - przy łańcuchach jest źle wymaskowane ;) Ale bardzo doceniam pomysł i wykonanie.
I taka moja opinia: nie mów "jedyny w necie". Nie widziałeś wszystkich filmów i filmików, jakie kiedykolwiek powstały.
I Premiere to nie jest żadna wyższa liga. To po prostu inny program. To tak samo jakbyś porównywał C++ i Java. Każdy język jest inny i nie da się jednoznacznie stwierdzić, który jest lepszy. Każdy ma swoje plusy i minusy.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(09-10-2016, 12:57)sirCreeper napisał(a):  Przyjrzyjcie się w 0:39 - przy łańcuchach jest źle wymaskowane ;) Ale bardzo doceniam pomysł i wykonanie.
I taka moja opinia: nie mów "jedyny w necie". Nie widziałeś wszystkich filmów i filmików, jakie kiedykolwiek powstały.
I Premiere to nie jest żadna wyższa liga. To po prostu inny program. To tak samo jakbyś porównywał C++ i Java. Każdy język jest inny i nie da się jednoznacznie stwierdzić, który jest lepszy. Każdy ma swoje plusy i minusy.

Nie badz taki do przodu,dobra ? I jeszcze jedno,ja nie mowie,ja pisze.Kolejny co nie ma nic do powiedzenia a sie wypowiada.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości