Płynność...
Witam,
Mam pytanko. Jak zrobić coś takiego, że napis pojawia się stopniowo, a nie tak nagle. (Takie pojawianie się, potem wyraźniejsze, tekst i zanikanie)
A i drugie pytanko: Jak zrobic coś takiego, że obrazek wjeżdza na kadr, np. z dołu na środek. ;)
Proszę o pomoc, w miarę dokładną bo Vegasem bawię się kilka dni ;)
Pozdrawiam.
Odpowiedz
1: chyba o to chodzi -    
2: Weż np z media gene czarne tło ustaw na początku a twój obrazek za czarnym tłem i najedz nim trochę na to czarne tło i w wtedy w najechany odcinek wstaw jakieś przejście.

Jeśli o to chodziło :P
Odpowiedz
1. Prawdopodobnie chodzi o fade in. Tworzysz tekst, następnie myszką najeżdżasz na początek klipu z tekstem na taki niebieski trójkącik w górnym rogu i przesuwasz go w prawo o kilka sekund. Efektem będzie stopniowe pojawienie się napisu. To samo można zrobić na końcu klpu i efektem bedzie jego zanikanie.
2. Media Generators-Credit Roll i tam wybierasz interesujący Cię sposób wjeżdżania napisu na ekran. Ew. PanCrop - dla pierwszej klatki przesuwasz tekst "pod" ekran a dla np. 30 ustawiasz na środku.
[edit] Nie doczytałem, że chodzi o obrazek:) Zrobisz to też poprzez PanCrop, Credit Roll oczywiście odpada, dotyczy tylko tekstu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości