Przejście czy velocity.
Od 1:29 do 1:33
chodzi o spowolnienie gdy przeciwnik upada i bardzo szybkie przejście do następnego. Chciałbym zrobić coś takiego do wowa.
Odpowiedz
To w czym problem bo nie rozumiem? =) Jak chcesz spowolnić to spowalniasz, jak chcesz przyspieszyć to przyspieszasz. Musisz się tymi punktami na linii od przyspieszania/zwolnienia pobawić :O
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(02-24-2010, 18:36)tomislater napisał(a):  To w czym problem bo nie rozumiem? =) Jak chcesz spowolnić to spowalniasz, jak chcesz przyspieszyć to przyspieszasz. Musisz się tymi punktami na linii od przyspieszania/zwolnienia pobawić :O
To spowalnianie i przyśpieszanie to jak na razie najgorsza rzecz jaka mnie spotkała w vegasie.
A chodzi o to czy w tym filmiku jest użyte przyśpieszenie czy jakieś przejście.
Odpowiedz
Nie, tylko przyspieszanie. W tym się po prostu trzeba wyćwiczyć poprzez praktykę, nie wszystko da się wytłumaczyć w dość prosty sposób :/
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
ogolnie vegasowe przejscia wg mnie nie sa rewelacyjne, sam ich uzywam bardzo zadko i tylko ze 2 max wybrane... jezeli poznasz lepiej vegasa to sam zauwazysz ze ten program pozwala zrealizowac wiele wiele Twoich pomyslow wybiegajacym poza najprostsze szablony
Odpowiedz
Popieram pana wyżej. Ja jak już korzystam z przejść to tylko z NewBlue. Resztę robie sam za pomocą Video FX.
Odpowiedz
Ta tylko że mi to kompletnie nie wychodzi. Miałem hmm myślę że dość ciekawy pomysł na filmik. Rozpisałem sobie po kilka razy wprowadzając poprawki. Ale nie potrafię zmontować i już wszystko szlak trafia ;p
Odpowiedz
poszukaj sobie w tutorialach material o velocity. To powinno Ci pomoc
Odpowiedz
Rób coraz to więcej filmików, aż wkońcu wyjdzie ci coś extra.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości