Możliwości Sony Vegasa.
Witam.
Chciałbym żeby ktoś zaprezentował mi możliwości Sony Vegasa Pro 13.
Dokładnie prosze o przerobienie tego filmiku z YouTube.

Bawiłem sie u znajomego w tym całym Sony Vegasie a dokładnie to próbowałem przerobić wyżej wymieniony filmik z YouTube.
Próbowałem dodać cieplejsze kolory, bardziej nasycone ale niestety wyszło mi bardzo kiepsko
Dlatego jestem ciekaw jak profesjonalista poradzi sobie z wyżej wymienionym filmem :)
Nie chodzi mi tutaj o wybuchy tylko żeby ten filmik wyglądał jak z filmu albo coś w tym stylu :)
Ps. nie musi być przerobiony cały film tylko np pierwsze 10 sekund :)
z góry dziękuje i pozdrawiam!
Odpowiedz
Wymiękacie?
Odpowiedz
https://www.youtube.com/results?search_q...sony+vegas
Obejrzyj i do roboty.
Odpowiedz
Przepraszam że się wtrącę... ale mam pytanie do autora (bo nie do końca jasno określił).
Mam przenieść do działu ZLECENIE?
Odpowiedz
(07-20-2016, 23:50)mateuszszar napisał(a):  Przepraszam że się wtrącę... ale mam pytanie do autora (bo nie do końca jasno określił).
Mam przenieść do działu ZLECENIE?

Nie, to nie jest żadne zlecenie :)
Poprostu byłem ciekaw co prawdziwy "profesjonalista" potrafi zrobić z tym filmikiem :)
Pewnie nikt nie ma czasu, dlatego 0 odpowiedzi :)
Pozdrawiam
Odpowiedz
(07-21-2016, 0:18)Sebastian. napisał(a):  [quote pid='61765' dateline='1469051400']
Pewnie nikt nie ma czasu, dlatego 0 odpowiedzi :)

[/quote]

Obawiam się, że dokładnie jest tak, jak piszesz...
Odpowiedz
Po pierwsze trzeba sprecyzować co to znaczy 'przerobić'. W prośbie jest tylko raz wspomniane 'dodać cieplejsze kolory, bardziej nasycone'. Jeśli o to chodzi, to korektor kolorów ma kilka presetów. Do ocieplenia kolorów nikt tu niczego specjalnego nie będzie używał. Raczej chodzi o wyczucie tego ocieplenia, żeby nie przejaskrawić kolorów. Co niewątpliwie wynika z doświadczenia. Ale amator też zrobi to samo, choć może mu to zająć więcej czasu.
Odpowiedz