Klatkowanie podglądu przy Shift + B
Witam,

Mój problem polega na tym, że gdy zgrywam podgląd do pamięci RAM przez Shift + B, to zgrywa się on z prędkością 1-2 klatek na sekundę..
Co ciekawe wszystko było ok, i nagle zaczęło się tak zmulać. Nie muszę chyba pisać ile trwałoby teraz zgranie nawet głupich 2 000 klatek..

Miał ktoś już taki problem? Zna ktoś rozwiązanie?

Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
To normalne jak Ci cały ram zajmie, zgrywaj mniejsze fragmenty i do niższej jakości.
Jak chcesz szaleć z renderowaniem do pamięci to wrzuć 24GB ram-u.
Odpowiedz
Ale właśnie problem polega na tym, że wcześniej zgrywało się z normalną prędkością (1sek. filmu na 2 sekundy zgrywania) i nagle zaczęło się tak mulić. Nawet jak zaznaczę jedną sekundę to i tak będzie tak wolno..
Odpowiedz
Pamiętasz co ostatnio robiłeś na kompie? Nic samo z siebie się nie dzieje.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Heh, tym to wszystko dziwniejsze, że stało się to podczas jednej 'sesji' z Vegasem. ;)
Odpowiedz
Na innych projektach masz tak samo? Może masz jakąś rozdzielczość ustawioną na Full HD czy coś.
Odpowiedz
Nie mam innych projektów bo odpaliłem Vegasa po dość dużej przerwie, ale wrzuciłem teraz do nowego projektu kilka filmików i nałożyłem przypadkowe efekty. Tam wszystko jest ok..
Więc możliwe, że przypadkowo coś kliknąłem. Tylko teraz pytanie co..
Odpowiedz
A podgląd masz ustawiony na Best czy Preview? Próbowałeś usunąć efekty i nadal to samo?
Odpowiedz
Mam na Preview, ale nawet na Draft jest to samo. Efekty usuwałem i bez zmian.
Odpowiedz
Może zmniejszyłeś Dynamic RAM Preview?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości