Nie działa markowanie w trimmerze
Działa Wam ta opcja tworzenia markerów w Trimmerze? Mnie nie.
Klikam i nic się nie pojawia w ogóle na tej linii czasu w trimerze.

http://prntscr.com/bkjj50
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Działa. Ale najpierw musisz zrobić marker, żeby móc go zapisać w pliku źródłowym.
Następnie upewnij się, że masz włączony podgląd markerów na eventach w timeline (pewnie nie masz :)
Odpowiedz
Mateusz, klikam w to i nic się nie pojawia, żaden marker.
[Obrazek: fbfcff0a4e924780a312305c55bf5d29.png]

Mam wszystko włączone i nie działa.
No to robię marker, wciskając tę ikonkę w oknie trimmerze z dyskietką i markerem jaką pokazywałęm, w poście poprzednim i nic się nie dzieje.

[Obrazek: c89e903ddde2436b8ff3ad40b14af981.png]
Odpowiedz
Marker robisz klikając ikonę z lewej (marker lub region), lub przy użyciu klawisza m/r.
Ikona z dyskietką, to zapisanie markerów w pliku.
Ty klikasz 'zapis' ale obawiam się, że nie ma co zapisać bo nie ustawiłeś markerów :)
Odpowiedz
Mateusz, faktycznie jak użyłem skrótów M i R do markera i regionu to się pokazały mi:

[Obrazek: 277d6227482044248ceb3b0a3a9f9978.png]

I j widzę na timelinie. Ale dopiero musże kliknąć tę ikonkę z dyskietką w oknie trimmera by po kolejnym odpaleniu programu widizeć regiony na klipie, tak?

Swoją drogą, ktoś wie jak zrobić by markery zapisać na stałe w pliku aby widział je potem program Adobe Premiere?

I ktoś wie czemu nagle mam wyblakłą opcje wybrania markerów w renderowanych plikach? Zawsze mogłem to zrobić, a jak teraz spojrzałęm to się nie da..

[Obrazek: 1790b4ea4a5a4b4d81f5831c94b10b4c.png]
Odpowiedz
Premierką chyba nie odczytuje takich markerów.
To że Ci się automatycznie zapisują, pewnie masz ustawione w właściwościach vegasa.
A wyblakła opcja... Hm pokaż większy fragment screena. Może w regionie który zaznaczyłeś do renderingu nie ma markerów?
Odpowiedz