Przenoszenie plików w SV
Panowie i Panie
Mam pytanie:
Czy jest możliwość wyeksportowanie plików z projektu Sony Vegas do jednego folderu?
Czyli, Tworzymy projekt - wrzucamy se z rożnych lokalizacji pliki - czyli robimy ogólny bałagan. I tu właśnie problem - czy da się to wszystko z automatu upakować w jednym folderze na końcu roboty żeby se SV mógł z niego korzystać?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Zapisz projekt z zalaczeniem plików źródłowych. Wszystko trafi do jednego katalogu.
Odpowiedz
(06-22-2016, 11:46)mateuszszar napisał(a):  Zapisz projekt z zalaczeniem plików źródłowych.  Wszystko trafi do jednego katalogu.

Dzięki wielkie - naprawdę ratujesz mi życie ;)
Podsumowując

Tworze folder, potem klikam File - Save As i w oknie zaznaczam Copy media with project - i save
Genialne - dzięki i pozdrawiam
Szczepan
Odpowiedz
Tylko pamiętaj, żeby przed takim zapisem najpierw przejść do zakładki z mediami danego projektu i nacisnąć przycisk żółtego pioruna - wyczyści Ci wszystkie pliki, które początkowo wrzucałeś na oś, a finalnie zostały z niej usunięte i tym samym będziesz miał tylko faktycznie używane media w projekcie.
Odpowiedz
Mógł byś opisać gdzie jest ten żółty piorun?
Pozdrawiam
Odpowiedz
W oknie Project Media, w lewym górnym roku.
Owy piorun, to funkcja [Obrazek: b_cleartrimmer.gif] Remove All Unused Media From Project
http://www.sonycreativesoftware.com/webh...kanchor146
Odpowiedz
Ok mam - wielkie dzięki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości