Problem z materiałem DJI OSMO
Witam mam problem. Sony Vegas nie trawi jakoś materiałów z DJI OSMO i chyba też INSPIRE ONE. Da się wrócić na timline ale podgląd zacina się niemiłosiernie. Zastanawiam się jak przekonwertować materiał 4K by dało się sensownie montować. Teraz w Cristal Browse przekonwertowałem na 4K XAVC S. Materiał się daje już oglądać w podglądzie ale jeszcze Vegas robi sobie proxy. ,
Całość trwa koszmarnie długo, może ktoś ma lepszy sposób.
Odpowiedz
Oryginalne pliki z OSMO w 4K (mp4) w Vegasie jako proxy śmigają aż miło... Vegas 13 build 453, procek i7 8 GB RAM
Odpowiedz
Dopiero sie zorientowałem ze proxy działa tylko na poglądzie w jakości preview lub draw. Przy wyższych ustawieniach idzie z oryginału a ten się tnie. W Premierce u kolegi idzie lepiej :(.
Może nowy właściciel poprawi to.
Odpowiedz
Przepraszam ale nie mogę dodać nowego tematu nie wiem dlaczego...

Błagam o pomoc. Robię ten filmik już tydzień niedługo koniec czasu na wgrywanie pracy konkursowej. Obraz przed renderowaniem jest taki jak ma być czyli czerń jest lekko siwa, po renderowaniu jest kompletnie czarny i różni się trochę. Wiecie co zrobić? :(
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=585E1656
Odpowiedz
Czytać regulamin (ad 1). Użyć szukajki (ad 2) - jest temat dość mocno przewałkowany, o zmianie kontrastu po renderze. Niestety z telefonu nie jestem w stanie wskazać linków, ale to nie trudne do odszukania.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości