Kupno Vegasa - pomocne informacje
Cześć.
Możecie mi powiedzieć w jak mozliwie NAJNIŻSZEJ cenie można nabyć Sony Vegas w najnowszej wersji?
Chodzi mi o licencje niekomercyjną, jedno stanowisko i wersję PRO. 
Patrzyłem na Allegro i ceny wahają się między 550 a 3 000 złotych. 

Chciałbym zasięgnąć informacji od osób, które zdecydowały się właśnie na tę najtańszą opcję.
Interesuje mnie to czy po zakupie takiej wersji wszystkei aktualizacje Vegasa dostępne są później całkowicie za darmo?
 Chciałbym również dowiedzieć się jak prezentuje się kwestia awaryjności oprogramowania w wersji legalnej.
Czyli stabilność oraz AKTUALIZACJE mnie interesują najbardziej.

Zaczynam się zastanawiać czy częste aktualizowanie oprogramowania (najnowsze patche, upgrade'y) nie wpływa znacząco na poprawę komfortu pracy i nie zmniejsza awaryjności programu. Odpowiedź oczywiście jest oczywista - tak, bo po to są. Ale jestem ciekaw jak to wygląda w przypadku akurat Sony Vegasa. Bo mu po prostu nie ufam.
A rozważam opcję pójścia (w końcu) tą drogą. Ktoś rzuci na tę kwestie jakieś światło?
A nie wiem czy jest sens. Bo Sony Vegas może pochwalić się:
- bardzo przyjemną pracą, łatwością w dostępie do opcji i samą obsługą
- dużą awaryjnością (co przekreśla wyżej napisane zdanie "bardzo przyjemna praca")

Jak wygląda sprawa darmowych aktualizacji oprogramowania od Sony?
Czy po aktualizacjach dawne błędu naprawde zostają załatane?
W jak możliwie najmniejszej cenie mógłbym nabyć wersję "PRO" programu Sony Vegas zz dostępem do aktualizacji?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
W kwestii upgrade to aktualnie sam magix nie wie jak to będzie wyglądać. Być może będzie jak movie mąkę ze v14 będzie jako osobny program a nie update. Może być że update będzie możliwy. Altualnie nikt nic nie wie. W v13 wszystkie patche są za free a program sam ciebie informuje i jedziesz.

wyklepane z fona
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości