WITAM
Czesc,

Zaczalem swoja przygode z VEGAS PRO 13, i zaczynam wciagac sie ponad przecietna w zakamarki renderingu wideo.

Takiego forum szukalem. Mam wiele pytan i mama nadzieje znalezc tutaj tak samo wiele odpowiedzi.

Pozdro dla userow i kadry.

zapoznalem sie z rygoryrstycznym regulaminem, i skoro moge tutaj pisac do woli o tym co mnie interesuje, to moze zaczne skromnie od takiego pytania.

Moglby ktos mi podpowiedziec jak lub gdzie zdobyc takie ruchome mapy jak ta z filmu ponizez z pierwszej sciezki? (efekt WIPE)

czy tez trzeba samemu sobie takie cos zrobic?
(06-10-2016, 20:02)Grzesiekk napisał(a):  ...zapoznalem sie z rygoryrstycznym regulaminem...
Chyba nie, sądząc po nazwie tematu, jaki założyłeś ;)

Cytat:Moglby ktos mi podpowiedziec jak lub gdzie zdobyc takie ruchome mapy jak ta z filmu ponizez z pierwszej sciezki? (efekt WIPE)(...) czy tez trzeba samemu sobie takie cos zrobic?

Wystarczy czytać, na przykład opisy pod filmem :)

Ps. Staraj się używać polskich znaków diakrytycznych (ogonki). Na prawdę ciężko się czyta tak napisany tekst, pomijając już nawet literówki. Jak coś, można doinstalować słownik sprawdzający pisownię i przeglądarka sama będzie podkreślała to, co jest źle napisane.

Ale tak czy inaczej - witamy na forum
Cytat:Wystarczy czytać, na przykład opisy pod filmem :)

Troche mi glupio teraz.....no ale coz.

Cytat: Staraj się używać polskich znaków 

Klawiatura UK. Nie sadze, ze jest jakas przeszkoda brak polskich znakow. Wiem co mowil prof. Bralczyk na temat polskich znakow, ale ani tego ani tego na tym forum nie bede wymagal od nikogo :P, wiec darujcie.

Pozdro i wracam do lektory.
Chyba lektury. To akurat profesor Bralczyk uznałby za błędne ;)
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
O to chodzi w tym forum? Zeby poprawiac bledy i literowki? Myslalem, ze ma tutaj polaczyc nas pasja do tworzenia filmow, a nie wytykanie bledow, ktore ktos zrobil w ortografii. Akurat zdarza mi sie to bardzo sporadycznie.
Nie mniej jednak doszedlem to wniosku, ze lepiej bedzie poszykac innego forum, na ktorym uzytkownicy faktycznie chca pomagac i uczyc.

Usuncie moj profil bo nie mam zamiaru marnowac czasu na polonistow.

Nara.
Grzesiek... jeśli jesteś nerwowy i wymagasz od wszystkich, tylko nie od siebie, to faktycznie zmień forum.

Pasja pasją. Ale my wymagamy również szacunku. I nie tylko do siebie, ale i do pozostałych użytkowników.
I wiedz, że bez polskich znaków się czyta fatalnie. Może dla gimbazy nie ma znaczenia, ale np. dla mnie - MA I TO WIELKIE.

Myślisz, że upominam Cię dlatego, żebym ja miał łatwiej? Nie. Mnie Twój temat nie jest do niczego potrzebny. I póki co tylko Ty z niego skorzystałeś.
A mimo wszystko poświęcam swój cenny czas, czytam podobne do Twoich wypociny, użytkowników, którzy nie mają minuty na poprawienie błędów i sprawdzenie swojego wpisu.
A później się unoszą, że ktoś był łaskaw coś im wytknąć. No sorrrryyy.

Zauważ, że nawet nie chciało Ci się przeglądnąć podpisu pod filmikiem, który wrzuciłeś. Ja to zrobiłem. I nie mam z tym problemu. Ale nie życzę sobie tekstów w stylu, który zaprezentowałeś powyżej.

Nie chcesz korzystać z forum - nie korzystaj. Poszukaj sobie innego.
Ale jeśli chcesz korzystać, to szanuj innych i stosuj się do ogólnie przyjętych praw (określone w regulaminie).

AMEN!
Temat zamykam. Jak kolega będzie chciał coś powiedzieć, to zapraszam na PW.
Trochę off-topic, ale wymaga komentarza na przyszłość dla innych: popieram Mateusza w 100%!
Grzesiekk, ogarnij się chłopie, a nie nam tu "nara" rzucasz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości