New Bue V3 OpenFX - usunięcie/ naprawienie.
Witam. Borykam się od pewnego czasu z jednym problemem. Mam całą paczkę New Blue w jednym folderze. (wszytsko działa, to nie jest wersja trial) ale również mam w innym folderze (tak myślę że to folder), którego za chiny nie mogę znaleść by go usunąć, coś takiego jak "NewBLue Video Essencials III for windows" Jest z nim końcówka "openFX'
[Obrazek: bg1s2t.jpg]
(specialnie usunełam tamten działająy folder, by zostawić tylko to czego chce się pozbyć)
Wszytskie efekty z końcówką OpenFX NIE DZIAŁAJĄ. Mało tego, gdy tylko klikne na to, sony vegas automatycznie przestaje działać.[Obrazek: 2d13ct1.jpg]

Odinstalowywałam Vegasa, wyrzucałam poszczególne foldery z Sony, szukałam tego folderu pod różnymi nazwami,..... Odistalowanie nic nie dało, zaraz po włącczeniu Vegasa efekty te już tam były. Wiem, że prędziej kombinowałam z innymi "NewBlue" (Z różnych źródeł) ale je usunełam. A to zostało.... Nie robiłabym prbemu gdyby pomiędzy nimi nie było normalnego efektu z V3 który działa, prawie zawsze się pomylę przez co się wściekam, bo nieraz nie mam autosave a sv się wyłączy.

Chciałabym też dodać że zdziwiło mnie to:
[Obrazek: fnv6ro.jpg]
Dlaczego? nie mam folderu z SV10, a wydaje mi się że to jest powiązane z tymi efektami. Ja po prostu chcę to usunąć i się tego pozbyć..... Mogłabym prosić o pomoc? I przepraszam że wszystko jest takie zagmatwane.
Odpowiedz
I do tego potrzeba było zakładać aż 3 tematy?

Odinstaluj NewBlue przez jego instalator. Pluginów się nie usuwa ręcznie, tylko odinstalowuje. Skoro nie możesz znaleźć lokalizacji OFX, to obawiam się, że lepiej aby ktoś Ci zrobił porządek na komputerze. Odinstalował to co nie działa, zrobił porządek w rejestrze. Ręczne usuwanie programów to tylko proszenie się o problemy.

Ps. Na przyszłość warto kliknąć "pokaż szczegóły problemu", bo puste okno z raportem do wypełnienia, niewiele mówi o problemie.
Odpowiedz
odinstalowałam, ale sęk w tym że tego nie ma w instalatorze. są tylko te działające
Odpowiedz
C:\Program Files\Common Files\OFX\Plugins

Ps. Nie musisz cytować - wiadomo komu odpowiadasz. Cytaty używamy, jak odpowiadamy na kilka postów wstecz.
Odpowiedz
Wybacz, nie rozumiem co i jak tutaj..... ledwo znalazłam guzik żeby stworzyć wątek, prosić o pomoc. Jestem KOMPLETNIE ZIELONA. Mimo iż konto mam od dawna. (próby zrobienia tematu, zakończone klęską) więc.....
I Dziękuję bardzo, W końcu usunełam to ustrojstwo!
Odpowiedz