błąd 0x80010105 co oznacza?
Cześć pisałam tu na forum już wcześniej ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Otóż mój Sony Vegas Movie studio Platinum 12 odmawia mi posłuszeństwa. Podczas edytowania filmików w pewnym momencie wyłączają mi się media profektu, wyłącza się obraz zostaje tylko dźwięk. Pokazuje się okno z informacją że program nie może zlokalizować filmików, mimo, że nie zmieniłam folderu gdzie są przechowywane i również nie zmieniłam nazwy. Ogólnie od jakiegoś czasu mam problem z programem bo zaczął mi się wieszać muszę obsesyjnie zapisywać edytowaną treść bo boję się, że program bez przyczyny się wyłączy. Dodam że filmiki mają format .MOV

Czy jest ktoś tak miły i będzie w stanie mi pomóc? Bardzo proszę! :)
Odpowiedz
Cześć Magda.
Przeczytaj to: http://sonyvegas.info/thread-9034.html
i uzupełnij niezbędne informacje.

Pokaż szczegóły błędu.
Odpowiedz
(05-31-2016, 22:03)mateuszszar napisał(a):  Cześć Magda.
Przeczytaj to: http://sonyvegas.info/thread-9034.html
i uzupełnij niezbędne informacje.

Pokaż szczegóły błędu.

Przepraszam, ale oczywiscie nie przeczytałam posta zanim go dodałam :)

Mam Sony Vegas Movie Studio Platinum 12
Windows 10 Home
64-bitowy system operacyjny

Nie mam wersji ENG więc dodaje tylko to co znalazłam u siebie w programie, jeśli dostane więcej wskazówek jak znaleźć daną informację również będę wdzięczna, ale wydaje mi się że Sony Movie Studio jest dość okrojonym programem?

Pozdrawiam

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie mam MovieStudio... ale co to jest Internet 3D HD?
Wybierz HDV (czyli tak, jak źródłowe pliki), lub Internet Video - i szukaj 1920x1080 HD.

A najlepiej to w utworzonym już projekcie wejdź w ustawienia projektu i tam zmień ręcznie:
- rozdzielczość: 1920x1080 (Pixel Aspect Ratio = 1), albo 1440x1080 (HDV)
- klatkaż: 29.970
- progresywne wyświetlanie klatek (bez przeplotu)
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź zmieniłam ustawienia, w załączniku przesyłam podgląd edytora. Zastanawiający jest fakt, że filmiki, które teraz edytuje były nagrywane Iphonem 6s i to właśnie przy nim zaczęłam mieć problemy. Wcześniej filmiki były nagrywane Sony Xperia Z5 w 4k i nie było problemów. Dopóki okno edycji mi się nie zacięło wkleiłam filmik kręcony Sony i działał bez zarzutu. Próbowałam też zmienić format filmików z .MOV na .MP4 ale nie przyniosło rezultatu... W czym może tkwić problem?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
W tym, że IPhone to Apple. A Apple nie lubi innych firm. I nie robią nic, aby inne firmy były kompatybilne z nimi.
Spróbuj przeinstalować Quick Time do najnowszej wersji.
Odpowiedz
Zaaktualizowałam Quick Time, ale niestety wciąż bez zmian. Ściągnęłam dla porównania Trial Sony Vegas 11 na chwile myślałam, że problem został zażegnany, mogłam edytować film, był dźwięk i głos lecz po chwili program się zaciął. Nie mam totalnie pomysłu co dalej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości