Automatyczny pokaz przesuwanych/powiekszanych zdjec
Witam

Tworze filmy z wakacji jako klipy z polaczeniem przentacji zdjec.

Mam zazwyczaj 5 sciezek (text, clip, zdjecia, sciazka audio, sciezka audio).

Jak zrobic, by podczas prezentacji kilkudziesieciu zdjec automatycznie wszystkie zdjecia sie powiekszaly lub przesuwaly w lewo, prawo lub w jakas czesc ekranu (jak jak to sa przedstawiane zdjecia w popularnej telewizji )?
Odpowiedz
musisz każde zdjęcie edytować w Pan/Crop -> tworzysz dwa keyframe'y (klatki kluczowe) -> pierwsza klatka to szeroki plan, druga - to zoom. Powstanie animacja powiększania zdjęcia.
Następnie możesz dać COPY [ctrl+c] a w nowym zdjęciu "paste event attributes", wówczas właściwości się skopiują (razem z keyframe'ami).
Odpowiedz
Możesz też zrobić w Windows Movie Maker. Jest tam opcja automatycznego robienia pokazu zdjęć z tego co pamiętam.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(05-28-2016, 11:08)sirCreeper napisał(a):  Możesz też zrobić w Windows Movie Maker. Jest tam opcja automatycznego robienia pokazu zdjęć z tego co pamiętam.

Dzieki za podpowiedz. W wersji Windows Movie Maker 2012 jest opcja renderowania w HD i to bedzie chyba najszybsze rozwiazanie. Zrobic prezentacje ze zdjec i pozniej dolaczyc ja do Sony Vegasa.
Odpowiedz
(05-28-2016, 2:02)mateuszszar napisał(a):  musisz każde zdjęcie edytować w Pan/Crop -> tworzysz dwa keyframe'y (klatki kluczowe) -> pierwsza klatka to szeroki plan, druga - to zoom. Powstanie animacja powiększania zdjęcia.
Następnie możesz dać COPY [ctrl+c] a w nowym zdjęciu "paste event attributes", wówczas właściwości się skopiują (razem z keyframe'ami).

Dzieki za szczegolowa odpowiedz.
Odpowiedz
Możesz także zrobić pokaz w PowerPoint i wyeksportować do mp4.
Odpowiedz