Jak to zrobić.
Otóż tak przydała by mi się wasza pomoc ;p
Chodzi o to że chce zrobić tak by zmniejszyć 1 klip do wielkości 6x4 cm(można zobaczyć tą wielkość w paincie) albo na 5x5 obojętnie.
Do tego dodać ramke(takiej wielkości jak klip), zrobić w pewnym momencie zatrzymanie i ponadto nieco wychodzący spod ramki Noise Texture>Standard Noise(zrobiony by taki jakby dym z tego był)
No i problem jest w tym zmniejszeniu klipu, ramki i noise texture. Jak zmniejszyć? Czy w ogóle idzie. Pościągałem nie które tutoriale z netmovies.pl ale nie znalazłem mi potrzebnego.
Dodam jeszcze że ma być w granicach takich rozmiarów bo muszę zmieścić takie 3-5 klipów pod sobą jednoczenie.
A i jeszcze rzecz jedna jak zrobić by pozostawić na czarnym, białym tle biegnącą postać z gry?
Tu jest filmik do tutka ale nie jest opisane jak to zrobić by mieć samą postać na białym,czarnym tle:
http://sonyvegas.info/Temat-Cz-1-Sony-Ch...u-t%C5%82a
Proszę o pomoc:P
Co do ostatniego pytania to w chroma keyer musisz dać kolor czarny później jeszcze raz dodać ten efekt i dać biały. A reszty pytań nie rozumiem.

Ps. podawaj jednostki w pikselach.
Chaotycznie napisane?
To inaczej jak zmniejszyć jakiś klip,ramke,noise texture do rozmiarów przeze mnie wybranych?
Pokaz z painta.
[Obrazek: 18673166.jpg]
Track motion na kilku trackach na raz, dzięki compositiog mode.
Ok. Zaraz poczytam coś o tym.
Niestety... Obejrzałem z 10 tutoriali na youtube z tym track motion 1 klip zaslania drugi albo w ogole go nie ma i takie różne tam. A nie znalazłem tutka pod mój plan.
Więc to opisze i mam nadzieje że coś poradzicie.
    - scener z wyjaśnieniem.

Nikt by nie mógł zrobić tutka albo coś? :P
Po nie pisz post pod postem, po 2 można zrobić to tak jak Ci pisałem, nie wiem w czym masz problem.
Chodzi ci o podzielony ekran, z zatrzymanym klipem?
Już ogarnąłem to... Robiłem błąd bo ustawiałem to na dwóch trackach.
Jeszcze raz dzięki wielkie.
Myślę, że powinien też dużo Ci pomóc ten tutek:

Maciej

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości