Licznik pieniędzy
Witam! Mam problem, gdyż potrzebuję umieścić w filmiku licznik, który będzie naliczał ilość pieniędzy w różnym tempie. Szczerze, nie mam pojęcia czy byłaby możliwość wykonania czegoś takiego w Sony Vegasie. Jeżeli nie ma takiej możliwości, bardzo prosiłbym o podanie takiego programu w którym mógłbym coś podobnego wykonać. Przyznam, że zależy mi na czasie. 

Z góry dzięki. ;)
Odpowiedz
Zegar
Odpowiedz
(05-07-2016, 20:24)mateuszszar napisał(a):  Zegar

A czy przypadkiem zegar w Sony Vegasie nie odlicza tylko czasu? Zależy mi na umieszczeniu dwóch "zegarów" odliczających swoje jednostki w różnym tempie.
Odpowiedz
Kiedyś robiłem taki licznik muszę poszukać bo nawet na forum wrzucałem.
Odpowiedz
(05-08-2016, 14:31)mateuszszar napisał(a):  Kiedyś robiłem taki licznik muszę poszukać bo nawet na forum wrzucałem.

Byłbym bardzo wdzięczy za jakieś rozwiązanie ;)
Odpowiedz
Tak, swego czasu Mateusz wrzucał i sobie go ściągnąłem :)
https://drive.google.com/file/d/0B1BbDTs...sp=sharing
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Super. Dzięki @sir...
Ten licznik jest bez błędu.
Odpowiedz
Dzięki wielkie! Własnie o taki licznik mi chodziło!
Odpowiedz
Ten licznik.veg wystarczy przeciągnąć na TIMELINE w vegasie (nie otwierać). Później dodaj krzywą velocity i ustaw prędkość z zmianami (tam, gdzie a lecieć szybciej / wolniej itd.). Wszystko zrobisz na krzywych.

Jeśli nie chcesz, żeby po przyspieszeniu cyfry się zlewały ze sobą, to użyj "disable resample". Wówczas prędkość będzie się zmieniać, a nadmiarowe klatki animacji będą pomijane, przez co obraz będzie zawsze ostry.
Odpowiedz