Poszukuje Efektu
Witam.
Poszukuje nazwy efektu/osoby ktora umi wytlumaczyc jak to mozna zrobic. Pierwsze kilka sekund filmu :) 

Odpowiedz
timelaps. Jest wiele tutków na sieci.
Po prostu aparat + programowalny wężyk spustowy (może być nawet telefon, jeśli obsługuje steranie aparatem). A jeśli aparat posiada wbudowaną funkcję TIMELAPS to jeszcze lepiej (canon po wgraniu ML, GoPro - domyślnie).
Slidery, obrotowe głowice oczywiście dodają smaczku.

Ot cała filozofia.

Chciało by się powiedzieć, że więcej problemów to odpowiednie dobranie terminu, później złożenie tego i nadanie rytmu aby film nie był "flakami z olejem".
Odpowiedz
(04-19-2016, 22:45)mateuszszar napisał(a):  timelaps. Jest wiele tutków na sieci.
Po prostu aparat + programowalny wężyk spustowy (może być nawet telefon, jeśli obsługuje steranie aparatem). A jeśli aparat posiada wbudowaną funkcję TIMELAPS to jeszcze lepiej (canon po wgraniu ML, GoPro - domyślnie).
Slidery, obrotowe głowice oczywiście dodają smaczku.

Ot cała filozofia.

Chciało by się powiedzieć, że więcej problemów to odpowiednie dobranie terminu, później złożenie tego i nadanie rytmu aby film nie był "flakami z olejem".

Chodzi mi o ten napis. Wiem jak go zanimowac ale nieiwem jak zrobic zeby pojawial sie z lini |
Odpowiedz
Oj kolego.
Nie można było tak od razu? Pełnym zdaniem...

Maskowanie się kłania.
np. Pan/Crop -> maskowanie.
Odpowiedz
No dobra ale mozesz wytlumaczyc gdzie ta maske ustawic?

http://www.fotoszok.pl/show.php/2675518_mask.jpg.html
Odpowiedz
Łap załącznik i przeanalizuj.
Zrobiłem za pomocą maski na drugim tracku (maska -> czyli obszar, który zasłania, lub przepuszcza obraz z innej ścieżki -> tej podpiętej niżej, jako "child").

Załączone pliki
.veg   TXT - MASKOWANIE.veg (Rozmiar: 19.88 KB / Pobrań: 22)
Odpowiedz
Dobra ogarnelem Dzieki bardzo :D
Odpowiedz