Prośba o uwagi do materiału (skrót meczu)
Witam.
Chciałem zrobić niespodziankę grupie chłopaków grających w klubie piłkarskim i nakręciłem dla nich skrót meczu.
Robiłem to pierwszy raz ale rodzicom, trenerom i samym zawodnikom się spodobało na tyle, że na następny mecz będę miał do dyspozycji ok 4-6 kamer plus GoPro wiszące w bramce.

Do Szanownego Forum mam kilka pytań po obejrzeniu filmu (11 minut, gra trochę nudna po poziom słaby ale niech mają na zachętę i jako materiał instruktażowy). Jakie macie uwagi do ustawienia kamer, kolorów, sposobu montażu, dźwięku (brak odgłosów z boiska) i innych rzeczy?

Teraz miałem do dyspozycji materiał z trzech kamer.

Jedna na statywie w balkonu budynku. Tutaj musiałem poprawić kolory bo oryginalny materiał z Panasonica jednego rodzica był blady. Czy na przyszłość trzeba ustawić balans bieli czy po prosu z takie odległości tak widać? Ten materiał musiałem też w niektórym momentach przybliżyć z SV PRO11

Materiał z GoPro chyba lepszy jak kamera wisi wewnątrz bramki a nie nad nią bo poprzeczka zasłania.

trzecie ujęcie do bieganie z D70 wzdłuż linii i kręcenie zbliżeń. Tu jakość nagrania jest najlepsza bo chyba optyka wyższej jakości.

Teraz będe miał dodatkowe dwie kamery na statywach. Zamierzam jest postawić za bramkę (lekko na ukos) i drugą po przekątnej za drugą bramką. Nagrywały będą pole obszar ciut więcej niż pole karne.

Czekam na Wasze uwagi . Do wszystkiego. Co należy poprawić , poza grą oczywiście ;)
Odpowiedz