ArsenalPoland.com & Gunners.com.pl - promo
Zrobiłem promo startującej już niedługo nowej wersji strony http://www.arsenalpoland.com
Niewiele w tym sony vegas, ale video to video ;).
Mój kanał Arsenalu na YouTube (link) & Vimeo (link). Zapraszam :)
Odpowiedz
Napisy same się piszące od 47s wiem że to z Adobe After Effect w sony też coś takiego można?
Odpowiedz
Taa tylko to dużo roboty z maską.
Odpowiedz
praca ma niewiele wspolnego z vegasem jesli mam ocenic muzyke to powiem ze it sucks...
Odpowiedz
(02-23-2010, 14:33)jagiel89 napisał(a):  jesli mam ocenic muzyke to powiem ze it sucks...
:) W jakim sensie? Może w gusta muzyczne nie trafia, ale jak dla mnie Statik Selektah to obecnie jeden z najlepszych producentów producentów hip hopowych.
Odpowiedz
Niestety, ale muszę się zgodzić z @2up. Ponieważ wszystko wykonane w AAE a do tego muzyka taka "z du*y" Nie chodzi tu o gusta ale powinieneś nie mieszać muzyki, której słuchasz, z tą która nadaje się do filmu.
Odpowiedz
Mi chodziło o konkretne argumenty dlaczego wybrana przeze mnie muzyka nie pasuje, a nie pisanie "bo jest z dupy" i domyślaj się człowieku o co chodzi...

Jak dla mnie ta muzyka trzyma tempo i do tego text "destined to shine" idealnie pasuje do tematu filmiku.
Odpowiedz
zauwaz co do Ciebie piszemy, praca w 90% robiona w AAE i niewiele ma wspolnego z vegasem. Smialo mozesz ja wrzucic na forum AAE tam napewno chcetniej Ci ja ocenia, a jezeli zrobisz cos w vegasie to wrzuc tutaj - rowniez chetnie ocenimy i skomentujemy. A jesli nie mozesz zrozumiec ze ta muzyka nie pasuje to ja Ci powiem ze ten rapersko-mudżyński bit to mnie raczej uspil niz zachecil do wejscia na ta stronke, zreszta to co wypisales (jak sie domyslam) z zalet tej stronki to jest na 80% podobnych stronek klubowych w sieci. pozdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości