Programy z opcja renderowania pod youtube
Tak jak w tytule, znane są wam tego typu programy? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
HitFilm 3 Pro i HitFilm 4 Pro
Odpowiedz
HitFilm 3 express też.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(03-09-2016, 16:01)sirCreeper napisał(a):  HitFilm 3 express też.

A orientujecie się czy da się tylko wyrenderować pod youtube? bez uploadowania?
Odpowiedz
A po co chcesz renderować pod yt skoro nie chcesz uploadować? Gdzie sens, gdzie logika?
Jak chcesz mieć podgląd to możesz wyrenderować normalnie, a potem dopiero na yt.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(03-09-2016, 18:47)sirCreeper napisał(a):  A po co chcesz renderować pod yt skoro nie chcesz uploadować? Gdzie sens, gdzie logika?
Jak chcesz mieć podgląd to możesz wyrenderować normalnie, a potem dopiero na yt.

Chce uploadowac za pomocą komputera, a wysyłać za pomocą telefonu:p mam dość wolny internet i zostawiać kompa na noc troche by mi było szkoda;p ale już problem raczej rozwiązany, jest tam renderowanie H264 wystarczy ustawic odpowiednio pod YT i wychodzi na to samo. Jeszcze takie małe pytanko, jest możliwe, aby YT nie przerabiał wgl materiału? Zeby wyglądał jak oryginalny?
Odpowiedz
Tak jak już pisałem w poprzednim Twoim poście. Tak, ale yt będzie przetwarzalo Twój materiał aby uruchomić niższe rozdzielczości.
Natomiast dla 1080p masz 8mbps i wszystko inne jak zaleca yt (flaga - szybki start, czy też download...).
Odpowiedz
(03-09-2016, 19:55)mateuszszar napisał(a):  Tak jak już pisałem w poprzednim Twoim poście. Tak, ale yt będzie przetwarzalo Twój materiał aby uruchomić niższe rozdzielczości.
Natomiast dla 1080p masz 8mbps i wszystko inne jak zaleca yt (flaga - szybki start, czy też download...).

Ty nawet nie wiesz ile ja sie męcze już z tym YT. Nic te ustawienia nie dają, mam specjalne enkodery/pluginy itd pliki są zgodne w 100% z YT, a wygląda i tak tragicznie. Youtube zawsze pogarsza moją jakość. Myslałem może, że to przez brak partnerstwa, że może ono ma jakiś wpływ, ale zdobyłem je i jest bez różnicy.

tu jest mój film z zalecanymi dla 60fps, a tu 

filmik Rockalone2k, który używa 10k bitrate, czyli o 2k mniej niż zalecane. Nw czy to moje konto klątwe ma czy cuu xD Nie posiada on specjalnego konta jakie posiadają niektóre firmy reklamujące kamery, tzn obowiązują go te same zasady co najzwyklejszego użytkownika.
Odpowiedz
10k to 2k mniej niż zalecane? Chyba więcej?

Fakt, że nie vegas nie ma najlepszego kodera h264...
Szczególnie przy wysyconych, przejaskrawionych kolorów. Sam często używam tmpgenc do samego kodowania. Niestety płatny, ale warto.
Odpowiedz
(03-09-2016, 21:02)mateuszszar napisał(a):  10k to 2k mniej niż zalecane? Chyba więcej?

Fakt, że nie vegas nie ma najlepszego kodera h264...
Szczególnie przy wysyconych, przejaskrawionych kolorów. Sam często używam tmpgenc do samego kodowania. Niestety płatny, ale warto.

8k jest dla 30fps, a 12 dla 48-60. A można gdzieś to pobrać dla przetestowania?
Odpowiedz