Youtube przetwarzanie
Jest możliwe wyrenderowanie filmu z takimi parametrami, aby youtube go nie przetwarzał?
Odpowiedz
Tak. Z zalecanymi przez yt ustawieniami. Było wiele razy pisane (render pod youtube).
W skrócie:
Avc, 1920x1080, 8mbps.
Odpowiedz
(03-07-2016, 21:59)mateuszszar napisał(a):  Tak. Z zalecanymi przez yt ustawieniami. Było wiele razy pisane (render pod youtube).
W skrócie:
Avc, 1920x1080, 8mbps.

Tylko że to nie działa, ustawienia podawane na forum tez nie działają, posiadam ustawienia, które spełniają dosłownie wszystkie wymagania, a film i tak zostaje pozbawiony jakości.
Odpowiedz
I materiał mimo tego i tak jest przetwarzany.
Odpowiedz
Przetwarzanie jest na potrzeby stworzenia osobnych rozdzielczości. Więc nie ma tak, żeby w ogóle nic nie przetwarzał.
Natomiast przy odpowiednim ustawieniu renderowania, film jest od razu dostępny po przesłaniu w jakości 1080p.
Odpowiedz
W Vegasie jest opcja renderu na YT, tylko nie wiem jak to działa. Ktoś wie? Ktoś próbował?
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(03-08-2016, 14:36)sirCreeper napisał(a):  W Vegasie jest opcja renderu na YT, tylko nie wiem jak to działa. Ktoś wie? Ktoś próbował?

Jaka wersja sony vegasa? Ja takiej opcji w 12 nie mam.
Odpowiedz
Przepraszam, to był plugin.
http://vegasaur.com/Video4YouTube
Nigdy nie próbowałem, więc nie wiem jak to działa. Ale podobno działa.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Już testuję;p a ma ktoś może wiedzę o tym czy liczba subskrybentów wpływa na jakość filmów? Ponieważ nawiązałem kontakt z pewnym chłopakiem, który wrzucał filmy z gier itp i jego filmy wyglądają zadowalająco, ja użyłem tego samego programu i jego parametrów, lecz u mnie ten film z tej samej gry wyglądał gorzej.
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko szkoda ze plugin max 30fps ma;/ Umie ktoś może modyfikować pluginy?xD Zeby podmienic w jego plikach wartość fps z 30 na 60?;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości