zamazanie kawałka obrazu :)
Jezeli był juz taki temat to przepraszam :) Mam takie pytanie.. jak zamazać dana czesc filmu na np. 10 sekund ? Bo np chce zrobić filmik o grze, w której bedzie pokazane jak się loguje ale żeby nie było widać loginu ani hasla chce to zamazac tylko nie wiem jak :( Czyli prosciej mowiac chce zamazać kawałek obrazu od 1.10 do 1.20 :P Da się tak zrobić ? POZDRO :)
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/Temat-Cenzura-twarzy Jasne?
Odpowiedz
Dzieki za tak expresowa odpowiedz :) Teraz jeszcze jedno pytanko :) Jak przyblizyc obraz ale tak "spokojnie" ? Bo jak robie w tym Event Pan/Crop to ledwo pokaze jedno a juz zaczyna się przesuwac w miejsce gdzie ma byc nastepne przyblizenie :( mam nadzieje że dobrze to wytlumaczylem :)
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/Temat-Kilka-wa%C5%...37#pid5137
Odpowiedz
A gdzie jest tam odpowiedz na moje pytanie ? xD Bo nie widze :P
Odpowiedz
tam masz intensywnośc owych przejść, ale wydaje mi się że po prostu na osi robisz za małe odstępy czasu i dlatego efekty latają jak szalone
Odpowiedz
Ale ja bym chciał zeby przyblizylo mi kawałem filmu np. od 1.30 do 1.40 i potem spokojnie sie cofnelo a tak to musze celowac kiedy bedzie dobrze :( A gdy bede chciał zrobic wiecej zblizen to juz w ogole kicha ;( Ale na niekotych filamch widzialem takie cos że pojawiałą się na chwilke np. niebieski kwadracik (znaczy obrys) i zaraz sie przyblizylo tam gdzie byl ten kwadracik :D jest do dostepne w vegasie ?
Odpowiedz
zeby np przyblizyć i oddalić to pan/crop, tylko robisz keyframy w wiekszych odstępach czasu.
jezeli chodzi o to ze jest tło, jakaś ramaczka na nim i w niej leci filmik to po prostu daje się tło, poźniej rameczkę nakłada z przeźroczystym tłem(czyli mamy juz 2 warstwy) a na koniec wstawia się filmik i zmniejsza w pan crop go do wymiarów krateczki. po czym mozna go przybliżyć na całosc ekranu
Odpowiedz
Ok już wiem jak zamazać kawałek obrazu, ale jak ustawić zeby zamazanie było tylko przez 10 sekund ? Bo jak ustawie to zamazanie to wtedy miejsce które zaznaczyłem jest cały film zamazane a ja bym chciał żeby np. było od 1.10 do 1.20 .. Jak to zrobić ?
Odpowiedz
Przycinasz film w wybranym kawałku lub zmieniasz przezorczystość na keyframach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości