Problem
Witam
Jestem zupełnie nowym użytkownikiem tego forum jak i zarówno SV.
Otóż mam 2 problemy.
Pierwszy polega na tym ,że wszystkie "efekty przejść chyba" które miałem w programie, znikły nie wiem dlaczego, może to ja zrobiłem ale nie wiem.

Drugi problem polega na tym ,że wszystkie rzeczy ,które załadowałem do programu mam na myśli zdjęcia,muzyke itp. znikają po nastepnym wejściu do programu ,i musze je od nowa wrzucać.

Mam nadzieje ,że mi pomożecie.

Z góry dzięki.
Kaka :)
1. Masz oryginała?
2. Ale że jak? Zapisujesz projekt i? Czy chcesz aby po jednym wrzuceniu były cały czas.
1. Powiem szczerze, nie mam oryginała.
2.No załóżmy ,że w osatnim projekcie do programu wrzuciłęm muzyke i jakieś zdjęcia. wyłączam program, wchodze jakiś czas pózniej i tych rzeczy już nie ma.
A zapisałeś projekt?
nie zapisałem ale chyba nie powinno być tak ,że za każdym rzem mam zapisywać żeby tylko muzyka byłka w schowku? i co z tymi efektami? :(
Ja pierdole dobijasz mnie. Za każdym razem trzeba zapisać żeby się zapisało - chyba logiczne.
no bo w innym programie tak nie trzeba było za każdym razem zapisywać... a i jeszcze co z tymi efektami? dlaczego znikły chociaż ,że przez jakiś czas tam były?
Bo nie masz oryginała tylko crackowaną wersję, dziękuję. Zamykam. Daję warna i bana. Sorry, ale to forum nie jest dla ludzi, którzy nie wiedzą, że trzeba coś zapisać, żeby to można było kiedyś odtworzyć. Ludzie mnie zaczynają dobijać...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości