Vegas 14 ?
Czy to prawda ? - http://www.sonycreativesoftware.com/foru...eid=931815
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
Najprawdopodobniej tak.
Trzeba będzie się przesiąść na Catalyst.. albo od razu na Premierkę... Chociaż ostatnio jak musiałem coś w Adobe montować, to aż się dziwiłem, że proste rzeczy trzeba robić na około.
Ale cóż. Trzeba będzie zrobić jakiś ruch, bo ile można czekać? Branża nie zatrzymała się w miejscu i chcąc coś robić, trzeba zapierdzielać za nią. A póki co i tak Vegas u mnie wygrywa w łatwości i szybkości montowania (*ale niestety również w braku stabilności ;) ostatnio potrafił mi sypnąć dropami pod koniec filmu, nie wiadomo skąd... ;) dobrze że mogłem samą końcówkę podrenderować na odległość (TeamViewer ratuje dupsko ;)

Ps. A może sony łaskawie odsprzeda innej firmie markę VEGAS... i zacznie się coś dziać z tym programem? W końcu rynek Vegasa nie jest mały. A w sumie Sony nie jest pierwszą firmą, która coś przy tym programie robiła. Więc może dla nas było by to sensowne posunięcie?
Odpowiedz
Nie czytałem wszystkiego, ale wygląda na to że Sony ma znaczne pole. Więc tak ogromnego kawałka tortu szkoda oddać.

wysłane TT@S3
Odpowiedz
No właśnie przesiadłem się Premiera na Vegasa ze względu na jego prostotę. W Premierze robienie tego co w SV to ekwilibrystyka :-(
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
https://www.linkedin.com/pulse/magix-aqu...us-schmidt <-- i wszystko jasne ;(
Odpowiedz
Rano wrzucałem linka. Ale nie rozumiem smutnej mordki. Pozostaje się tylko cieszyć, nie smucić. Odpięcie się od Sony to najlepsze co mogło Vegasa spotkać. Pytanie tylko, co z byłymi userami.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
To Vegas będzie rozwijany czy magix? Bo na mój chłopski rozum Vegas umarł 24.05.2016.

wyklepane z fona
Odpowiedz
A co jest napisane we wiadomości w którą wkleiłeś? Czytałeś to w ogóle, czy tak se wkleiłeś, dla fanu?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie tylko vegas, ale też dawno zapomniany acid pro!
Na jesieni zapowiadają nową wersję vegasa.
Upgrade miejmy nadzieję że będzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości