Vegas oszukuje w liczbie klatek na sekundę
Już KTÓRYŚ RAZ nacinam się na to, że Vegas renderuje mi materiał w 15 klatkach na sekundę. Ustawione ma jak byk np. 24 klatki (renderuje z takim presetem) a materiał po renderingu dostaje klatek 15. Ni stąd, ni zowąd. Ma być 24, a wychodzi 15. Komuś to się już kiedyś zdarzyło?

Nawet teraz sprawdziłem swój preset jakim renderowałem ostatni materiał, było ustawione 24 klatki na sekundę a materiał dostałem w 15 klatkach. Nie zmieniałem tego. Jak program może samemu zmieniać klatkaż?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: 6wSBGVC.png]

Czy to dlatego, że zaznaczoną miałem tę opcję? Czyli nie wymusiłem liczby klatek a pozwoliłem programowi dobrać samemu? To raz, a dwa... nawet jeśli program sam dobiera to PRZECIEŻ wszystkie klimy na mojej linii czasu mają 24 klatki, również dane w ustawieniach projektu (podgląd) są ustawione na 24 klatki. Skąd Vegas bierze więc te magiczne 15 klatek? Z tyłka?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Też tak miałem właśnie z zaznaczoną tą (domyślam się bo screen się nie wczytał) opcją.
Odpowiedz
Ja tego nie zaznaczam i mi renderuje się dobrze :)
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Witam chcialem napisać w tym dziale posta i nie mogę wie ktoś dlaczego ? Mam problem ponieważ mam win 7 64bit i z komputerem wszystko okej ponieważ na viscie śmigało. Po zapisaniu filmu w formacie hd czy innym w wmv czy avi wideo strasznie się tnie i leci jakby było w zwolnionym tempie.. co z tym zrobić miałem tak w sv pro 13 i teraz pobrałem sv pro 9 i jest to samo. W ustawieniach chyba mam wszytko okej..
Odpowiedz
1. Jakbyś przeczytał regulamin to byś wiedział co i jak ;)
2. Temat "jakie info podać przy zakładaniu nowego tematu" (mojego autorstwa), to nie bez przyczyny napisałem. Bez konkretnych informacji ciężko coś doradzić.
3. My na prawdę chcemy pomagać. Ale nie mamy wróżbitów na forum. Musimy mieć jakieś podstawowe i formacje... Żeby móc pomóc :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości