Problem z filmem
Mam pewien problem. Chciałem skleić film i wszystko było by dobrze gdyby nie to że gdy po napisach wstawiłem film nie jest on odtwarzany od początku. Przez chwile jest czarny obraz a film zaczyna się po jakiś 2-3 sekundach. Wie ktoś może jak temu zaradzić?
Odpowiedz
Jakieś info o pliku? Mamy wróżyć z fusów? ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
a co powinienem napisać ? bo jestem ciemny. Plik nagrywany frapsem w avi

edit@

Daje screena. Chodzi mi dokładnie o to że po napisie powinien zostać odtworzony film ( nie ma na screenie). Film wygląda tak jak by był odtwarzany ale jest czarny obraz i dopiero po około 2-3 sekundach powraca obraz

http://img707.imageshack.us/img707/9786/problemo.png
Odpowiedz
A zmieniałeś podgląd na Draft i próbowałeś zobaczyć? Wyrenderuj tylko ten kawałek, którego Ci nie widzi i zobacz czy normalnie renderuje. Jeżeli tak to po prostu te napisy pewnie mają jakieś efekty czy coś i komp po prostu po kilku sekundach dopiero może coś wyświetlać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
spróboję jak mówisz :) ale to strasznie denerwójące

edit @ zmieniłem podgląd ale jak było tak jest. Wyrenderowałem ten odcinek którego nie pokazuje i odtwarza go normalnie. Spróboję zaraz zapisać film i zobaczyc
Niestety. Zrobiłem wszystko to co mówiłeś i probowałem jeszcze na inne sposoby i nic. Próbowałem nawet reinstal. Poprostu filmik przerywa na chwile i koniec
Odpowiedz