Problem z nagrywaniem audio
Witam

Mam problem z nagrywaniem audio. Tworzę ścieżkę dźwiękową, zaznaczam "Arm for Record" - wyświetla mi się poziom głośności ścieżki. Mikrofon jest widoczny.

Klikam "Record" no i mi się wszystko ładnie nagrywa, widać na ścieżce amplitudę mikrofonu. Po czym, gdy zakańczam nagrywanie, ścieżka jest pusta. Nic nie można odtworzyć.

Zamieszczam zdjęcia

W czasie nagrywania:
[Obrazek: beztytuuscz.jpg]

Po zakończeniu nagrywania:
[Obrazek: beztytuu2t.jpg]

Proszę o pomoc.
Możesz spróbować nagrać dźwięk w innym programie (np. Audacity) i potem otworzyć to w SV

&edit

Po nagraniu wyłącz "ARM for reckord".
Po nagraniu w innym programie (Audacity), bez problemu można to importować do Vegasa. Z tym że ja nagrywam bardzo długie ścieżki (zespół muzyczny), więc to jest strata żeby eksportować z Audacity na wav. a później to importować jeszcze do Vegasa.

Wyłączenie "ARM for record" nic nie zmienia.

Czy ktoś miał kiedyś podobny problem?
Czemu innym, nagrywaj prosto programem ale inaczej. Kliknij w File->Capture Video. Zaznacz DV, kliknij ok. Wyświetli się nowe okno. I nagrywaj normalnie wideo z dźwiękiem, później wrzucisz do Vegasa i wytniesz video a ścieżkę dźwiękową zostawisz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Ale w tym problem że tutaj potrzebna jest jeszcze kamerka, której niestety nie posiadam. To jest tylko utrudnianie sprawy. Potrzebuje po prostu nagrywać audio na Vegasie. Czy ktoś wie jak można usunąć ten problem?
Z resztą jeszcze w przypadku tego Capture Video, głos będzie szedł właśnie z kamerki. A mi jest potrzebna lepsza jakość, mikrofonowa.
Możesz byle jaką kamerkę podczepić pod kompa plus mikrofon, a w ustawieniach nagrywania zmienić źródło dźwięku na właśnie mikrofon.
Okej, możliwe że to będzie dobry pomysł. A normalna opcja aparatu cyfrowego jak "kamera" może wystarczać? Da się jakoś w programie wskazać sterownik kamery jako aparat?
W opcjach powinno się dać coś takiego ustawić, hmm...
Wystarczy coś z funkcją kamerki internetowej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości