Podgląd Even Pan/Crop
Witam wszystkich. Moderator pisze, że nie można wrzucać tutaj filmów, więc ja go podlinkuje, bo nie wiem jak precyzyjnie sformułować pytanie. Filmik dotyczy pytania.

Dlaczego włączając opcję na materiale filmowym even pan crop nie mam bieżącego podglądu. Jeśli chcę edytować jakiś obiekt (obrócić, pomniejszyć, powiększyć) i widzieć jak on się zachowuje muszę w podglądzie i Video Event Pan/Crop ustawić na tą samą sekundę. Jak zrobić (czy to możliwe), żeby móc przesówać linię czasu w Even Pan Crop równocześnie przesuwała się linia czasu i bieżący podgląd w ,,podglądzie" wideo?
Szukałem w sieci, niestety nie znalazłem odpowiedzi, więc sam zadaje to pytanie. Być może błache, ale nie wiem jak do tego dojść.
Dzięki wszystkim za pomoc.

PS. Przepraszam za głos jakbym miał zaraz zrobić kupę, ale nagrywałem z samego rana na szybko, w dodatku starałem się być cicho, żeby nikogo nie obudzić.
Odpowiedz
Na dole okienka pan/crop masz grupę ikonek - zapoznaj się z nimi.
Odpowiedz
(11-08-2015, 17:03)Pinto napisał(a):  Na dole okienka pan/crop masz grupę ikonek - zapoznaj się z nimi.
Dzięki. Nie podejrzewałem, że to tak proste. Wygląd tej ikonki totalnie mnie zmylił. Dzięki!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości