Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intro a'la gta san andreas
Na wstępie chciałbym wszystkich powitać.

Włączając niedawno GTA spodobało mi się intro i pomyślałem żeby je na przyszłość jakoś wykorzystać.
Rozpoczęły się próby jak przenieść to wszystko na własny filmik lub fotki i wpadłem na pomysł aby porobić screeny przez sony vegas. Po zrobieniu screenów zacząłem edytować je w programie gimp, aby zostały tylko napisy i czarny kolor. Po wy edytowaniu wszystkich screenów przyszła pora aby zrobić z jednego edytowanego screena 5 mniejszych które się będą układać.
Po zrobieniu wszystkiego, zacząłem montaż i wyszło coś takiego :

Jeśli ktoś by chciał to mogę wysłać gotowe (czyste) textury.

POZDRAWIAM i proszę o opinie
Odpowiedz
Hehe, Tuptuś - tak ma na imię mój szynszyl ^^
Odpowiedz
Muszę przyznać że bardzo ciekawie Ci to wyszło, przyciąga wzrok.
Odpowiedz
(02-20-2010, 15:42)Winged4Ever napisał(a):  Hehe, Tuptuś - tak ma na imię mój szynszyl ^^

GADASZ?!
- wiesz co? To ci dopiero niespodzianka.
Sam kiedyś miałem Szynszyla. Kilka dobrych lat temu. I zgadnij jak go nazwałem? :) To zadziwiające, że oprócz identycznego imienia, rasa (typ) zwierzęcia też się zgadza!

Aby nie było Off-Topicu, to powiem, że intro wypadło fajnie.
I gratulację za POMYSŁOWOŚĆ. Gdyż pewne efekty uzyskujemy dzięki sprytowi, łącząc możliwości różnych programów.
Korzystając z okazji pragnę zaprezentować Wam coś podobnego (bo zapewne nikt nie widział zważywszy na długość filmu, nie dotarł do końca gdzie cała esencja). Zapraszam do tego tematu:
http://sonyvegas.info/Temat-Hołdy-dla-fi...50#pid5150
A w nim włączcie pierwsze video i przewińcie do 2-giej minuty. Miłego wspominania!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim za komentarze i opinie. A jeśli mowa o Tuptusiu to można go zobaczyć na pierwszym zdjęciu xD
Odpowiedz
Siema

Sluchaj, nie wiem jak to zrobiles, znaczy sie umiem soibie to wszytsko poukladac w glowie ale mimo wszytsko nie jestem w satnie tego zrobic. Probowalem robic cos w totalnie amatorski sposb i mysle ze dalo by rade ale troszke z innym efektem. Jesli mozesz, wyslij mi jakis gotowy zarys, tak zeym musial wstawic tylko zdjecia i podpisy.Napisz jak mozesz tutaj;33890051.

Pozdro!
Odpowiedz
Wybaczcie że odkopuję ma ktoś może nadal te tekstury albo jest takim dobrym szperaczem że znajdzie mi takie na necie ?
Odpowiedz
A co to za problem, wejść do gry, lub na youtube porobić screeny, a później tylko wyciąć z nich obrazki tak aby powstał szablon... Średnio pół godziny roboty.
Odpowiedz
już zrobiłem dzięki :P nie miałem zielonego pojęcia jak zacząć żeby to zrobić (mam vegasa od 2 dni) ale troche pokombinowałem i dało radę tu efekt:

Wiem wiem kompletna amatorszczyzna ale dopiero zaczynam :P
Odpowiedz
Ale słyszałeś o czymś takim jak aspect ratio, korekcja koloru i przede wszystkim - rytm? I czas używania Vegasa nie ma z tym nic wspólnego...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości