Dodatkowe Pluing-i Audio dla SV 11
Witam
Pytanie bardziej dla osób które zajmują się muzyką w SV. Ja od dłuższego czasu zamiast montować filmy zajmuje się edycją piosenek (przycinanie, podkładanie, edycja tonu i itp) Ponieważ FL Studio szwankuje mi na komputerze ponieważ mam za słaby. Teraz moje pytanie jest takie. Znacie jakieś dodatkowe Pluingi do SV do zainstalowania które są przeznaczone do audio? Ja przeważnie używam Track EQ w audio Tracku lub osobno dodaje na ścieżkę ale chciałbym jakiś dodatkowy. Bardziej mi chodzi o bass w piosence ale nie żeby pierdziało tylko był taki bassik jak w nutkach o tytule "Bass Boosted"
Odpowiedz
Jeśli chcesz się bawić w audio na vegasie to polecam Ci wersję 7. Na niej bardzo płynnie działają vst. W nowszych jest gorzej - trzeba mieć mocny sprzęt.
Odpowiedz
U mnie właśnie Vegas lepiej działa jak przerabiam piosenki niż FL... a na Vegasie lepiej mi idzie przerabianie nutek niż na FL ponieważ nie raz u sąsiada który jest producentem potrzebowałem przerobić jakiegoś sampla albo stworzyć własnego to ledwo co ogarniałem :P
Odpowiedz
Nutki powiadasz przerabiasz?
Piszesz ogólnie. Zbyt ogólnie.
Jakich pluginów używasz? Bo equalizer nie przerabia nut...
Odpowiedz
Przerabiam w sensie że wycinam z jakiś nutek dane części i je podkładam albo tak jak mówiłem przygotowywuje sample gotowe i układam to wszystko w jedno a do nadania tonu dodaję właśnie EQ Track.
Odpowiedz
Przeczytaj definicję "nuty". To, że na osiedlu tak mówicie, to nie argument. Będę się tego czepiał - mam wykształcenie muzyczne i nie lubię jak ktoś stosuje słowa których znaczenia nie rozumie.

Słowo 'ton', też nie rozumiesz.
Odpowiedz
Wycinasz części z nutek? To wytnij mi pół ósemki :D
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz