Parametry projektu DVD
Witam Wszystkich .
Przykleję się do tematu z podobnym problemem - pytaniem .
Moje pytanie może być dla Was banalne lecz dopiero zaczynam swoją przygodę z SV i tak na prawdę uczę się jego .
Po miesiącu pracy nad projektem który ma 3,5 godz ( wesele ) chciałbym go w końcu wypalić na płytach DVD ( dwuwarstwowa ) i napotkałem następny problem którego się tak na prawdę nie spodziewałem .
Chodzi mi który render i ustawienia będą naj dla DVD które będzie można odtworzyć w każdym odtwarzaczu uzyskując najlepszą jakość , nie zależy mi na czasie renderowania itd .... bułeczek nie piekę a chciałbym aby efekt mojej pracy dobrze wyszedł na płytach .
Film nagrywany był kamerą sony w AVCHD na pełnych klatkach w najlepszej jakości , pracuję na SV 13 PRO w Polskiej wersji językowej ( jestem analfabetą jeżeli chodzi o angielski ) , a jak już piszę to tak samo poproszę o poradę pomoc który później format wybrać na twardy przenośny dysk z którego też będzie można odtworzyć w/w film na tv i pc .
Z góry dziękuję za pomoc oraz wyrozumiałość dla mojej osoby , poniżej zrzuty z ekranu ;)

Aaaaaa Projekt jest zrobiony z materiałów 2-ch kamer , większość klipów jest zrobione w pełnych klatkach (p) a część w przeplocie (i)
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
Odpowiedz