Konwertowanie filmów
Witam.
Posiadam filmik, który chciałbym obronić w Sony Vegasie. I tu pojawia się problem, kiedy chcę go "wrzucić" do tego programu. Wyskakuje błąd, że nie można otworzyć tego pliku w Vegasie. Trzeba więc zmienić format tego pliku, lecz po zmianie na taki, który można odtworzyć w Vegasie traci taki filmik na jakości i to bardzo. Możecie polecić jakiś dobry program do konwertowania, lub poprostu jak to robić, żeby konwertując nie tracić aż tak na jakości obrazu?
PS. Formatowałem video z formatu .avi na VOB.
Odpowiedz
A jakieś konkrety?
http://sonyvegas.info/showthread.php?tid=9034
Odpowiedz
Musze to podawać wszystko? Chce poprostu wiedziec czym najlepiej konwertować i na jakie formaty, żeby w vegasie sie otwierały i miały taką samą bądź tylko troche gorszą jakość.
Odpowiedz
Ok. Nie musisz. Ja nie muszę w sumie pomagać. Ale zastanów się... Przecież kodek jest tu kluczowy.
Odpowiedz
[Obrazek: mkx4hw.jpg]
[Obrazek: 2itg0y.jpg]
[Obrazek: im2brp.jpg8]
Odpowiedz
Jak masz bitrate kilka tys. Kbps to się dziw, że jest zła jakość...

Zmień w projekcie w kolejności pól na skan progresywny. Rozdzielczość też masz inną w pliku wejściowym niż w projekcie.

Ten plik jest przekonwertowany czy to plik surowy?
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(08-29-2015, 15:55)sirCreeper napisał(a):  Jak masz bitrate kilka tys. Kbps to się dziw, że jest zła jakość...

To co zrobić, żeby było lepiej?
Odpowiedz
(08-29-2015, 15:55)sirCreeper napisał(a):  Ten plik jest przekonwertowany czy to plik surowy?
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Problemem nie jest bitrate (przepływność), tylko rozdzielczość.
Film jest 624 x 352 pix. Przecież to mikroskopijna wielkość (pół PAL).
Odpowiedz
(08-29-2015, 19:48)sirCreeper napisał(a):  
(08-29-2015, 15:55)sirCreeper napisał(a):  Ten plik jest przekonwertowany czy to plik surowy?

Jedyne co zrobiłem z tym filmikiem to sciągnałem z neta i żeby mi wszedł do Vegasa to przekonwertowałem go do pliku VOB.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości