Bardzo głupi czas renderingu używając CUDA
Witajcie,
Otóż mam taki problem gdyż, kiedy renderuję plik do formatu MainConcept AVC/AAC z presetem Internet HD 720p oraz wybraną opcję "Render using CUDA if available".
Pliki się bardzo długo renderują, ostatnio 5 minutowy film renderował się na moim sprzęcie 20 minut !
Wcześniej na innej karcie graficznej z użyciem CUDA miałem 30 minutowy film w godzinę, tutaj się obawiam że dłuższe będzie renderował z 2h.

Otóż gdy już załączę rendering, CPU wzrasta do 100% a karta graficzna ledwo ledwo 10/15% użycia, czasami wzrośnie do 20% ale prędzej strzelam iż jest to spowodowane tym że preview video się pokazuje a niżeli rendering typowo. 

W samych opcjach Vegasa jest w akceleracji GPU wybrana karta graficzna.

Sprzęt jaki posiadam to:
Asus P5B-MX
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 Ghz kręcony do 2.8 Ghz
4 Gb Ram 660 Mhz
MSI GTX 750 2 Gb OC Version

Wcześniej posiadałem taką samą konfigurację z tym że posiadałem Asus Geforce 9500 GT zamiast GTX 750 oraz procesor nie był kręcony.
W przeciągu następnych 2 tygodni, dojdzie mi nowy procesor oraz płyta główna z ramem, przesiadka na DD3 z LGA 1150 ale do tego czasu potrzebuje ogarnąć aktualną konfigurację pod renderowanie.

Posiadacie jakieś pomysły ?
Odpowiedz
Posiadamy. Był o tym temat na forum. Tylko Fermi działają prawidłowo na vegasie, czyli seria gtx5xx.
Odpowiedz
To jakby Pan wiedzący podał wskazówkę gdzie znajduje się dany temat to byłbym wdzięczny.
Szukam i nie widzę...
Odpowiedz
Jako, że rozmowa dotyczy Karty Graficznej, to radziłbym poszukać w sprzęcie...
http://sonyvegas.info/thread-6551.html
Odpowiedz
Ahh, dlatego nic nie znalazłem, nie ten dział kompletnie.
Dzięki wielkie.
Odpowiedz