Automatyczne wyłączanie po skończonym rednerowaniu + wyłączenie podglądu renderowania
Krótko:
Jest jakiś sposób na to by Vegas automatycznie wyłączył system jak skończy renderować film i aby podczas renderingu Vegas nie wyświetlał podglądu?
http://sonyvegas.info/thread-9183.html?h...4%85czenie
Szukajka u Ciebie nie działa, czy wakacyjne lenistwo jest mocniejsze od odrobiny chęci znalezienia odpowiedzi?
Nie chcesz podglądu -> zamknij okno podglądu :)
(08-18-2015, 12:01)mateuszszar napisał(a):  Szukajka u Ciebie nie działa, czy wakacyjne lenistwo jest mocniejsze od odrobiny chęci znalezienia odpowiedzi?
akurat tego co mi podałeś znaleźć nie mogłem, nie wiem czemu bo wpisałem właśnie te frazy.
mimo to, nie poszukuję programu zewnętrznego, tylko sposobu na ustawienie tego odrazu w Vegasie, ewentualnie jakiegoś plugina albo coś
Vegasaur jest takim pluginem. A Micro Shutdown polecam, zajmuje 250KB, więc nie rozumiem co to za problem go pobrać :)
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
(08-18-2015, 12:12)sirCreeper napisał(a):  Vegasaur jest takim pluginem. A Micro Shutdown polecam, zajmuje 250KB, więc nie rozumiem co to za problem go pobrać :)

vegasaur jest trialem, chyba że gdzieś jest link do nietriala, wtedy z chęcią.
vegasaur można kupić za $99. A nawet taniej.
Bywa bardzo pomocny, i często skraca czas niektórych rzeczy. Wszystko zależy, czy wolisz robić ręcznie, czy automatycznie...
(08-18-2015, 13:39)mateuszszar napisał(a):  vegasaur można kupić za $99. A nawet taniej.

daj mi te 100$ to pogadamy.
dobra, nieważne, temat do zamknięcia
Jak ktoś nie rozumie prostego zachowania biznesowego (inwestycja => możliwości => wyższy zarobek), to cóż ja mogę Ci powiedzieć.
Rób na piechotkę :) i powodzenia.

Zamykam, skoro prosisz.