Nie działa menedżer pluginów
Kto mi powie po co mamy możliwość tworzenia nowych folderów w menedżerze pluginów (ja utworzyłem sobie folder o nazwie "korekcja koloru") skoro nie możemy NICZEGO tam wrzucić? Swoje dodane presety jakie widać na ekranie tkwią w jakimś gównie - zwanym 'filter packages' i nie mogę ich przenieść do folderu "Korekcja koloru". Co jest grane do diabła?

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Po jasną cholera możemy tworzyć foldery jeśli nic tam nie możemy wrzucić?

Tutaj jak byk widać w którym miejscu zapisuje swoje presety. W nowo utworzonym folderze, nawet pole "Zapisz jako..." jest obecne, więc sugeruje że się da. A się nie da, wszystko ląduje w jakimś "filter package".

Równie ŚMIESZNE jest to, że jak damy "Zapisz..." w ogólnym, tym pierwszym folderze to niby się zapisze a i tak plik się na liście nie pojawi. Jak zapiszemy znowu pod taką samą nazwą to nawet komonuikiat dostaniemy "czy zastąpić" bo jest. A prawda taka, że go nie ma. Co to za jakieś idiotymy, debilizmy, błędy w tym menu Vegasa? O co tu w ogóle chodzi? To nie działa.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Hej, nikt tego nie ogarnia również? :D
Odpowiedz
Możesz tam wrzucić pluginy które chcesz mieć w jednym miejscu.
Ale będą widoczne tylko przez EVENT -> klikasz na ikonę pluginu -> Plug-in Chooser (video event FX).
Odpowiedz
Owszem, zgadza sie. Ale pytałem o coś innego. Po co możemy w tym miejscu tworzyć foldery o własnych nazwach skoro nie możemy tam nic wrzucić (nie możemy zrobić sobie folderu by posegregować efekty jak chcemy).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości