jak zrobić flash podczas clipu?
Witajcie. Nie chodzi mi o flash na początku clipu jako przejście, tylko podczas trwania, w środku. Szukam w tych efektach i nic nie mogę znaleźć svp 13
Odpowiedz
A nie można przeciąć klipu w połowie i tam zrobić przejścia?
Odpowiedz
używając s na clipie video nie powoduję żadnej sekundowej przerwy czy nawet milisekundowego czarnego tła na yt?
Odpowiedz
btw, tylko 10 clipów mogę przeciągnąć wspólnie? Tzn, zaznaczam przy pomocy ctrl na ten sam kolor 10 clipów i przesuwam. Gdy chce więcej to mi się odznaczają poprzednie. Da się zwiększyć ten limit?
Odpowiedz
a znasz podstawy obsługi programu? Przecież wiadomo, jak klip będzie się stykał, to nie będzie przejścia.
Możesz później dodać efekt przejścia.

Ale najlepiej przeklikaj "Interactive Tutorials" wbudowane w Vegasa. Tam poznasz podstawy programu i nie będziesz musiał pytać na forum.
Odpowiedz
tak znam, upewniam się tylko.
następne pytanko
wiem, że mogę zmieniać wysokość wpisując dany parametr, jednak po prostu przesuwając jest prościej, a chyba coś wcisnąłem i przesuwać do góry/na dół nie mogę, tylko w boki, ktoś poradzi?
Odpowiedz
czyli trochę mało znasz. Popatrz na narzędzia z lewej strony okna ;) Zablokowałeś ruch poziomy.
Odpowiedz