insert->audio envelopes->volium nie działa
po zrobieniu tego, chyba powinna pojawić się niebieska linia na moich audio tracku, abym mógł ściszać i zgłaśniać w danych momencie. jednak się nie pojawia, nawet jak robię to na nowym projekcie, ktoś pomoże?
Odpowiedz
i jeszcze jedno
chcę wyszczególnić kilka szczegółów w tym samym momencie, używając takiego efektu, który pokazuje dany obszar. jest to efekt cookie cutter, svp13. jednak ten efekt jest nakładany na samym początku clipu, a nie w momencie kiedy ja chcę, ktoś poradzi coś na to? albo jakiś inny efekt?
Odpowiedz
Co do pierwszego, wciśnij "V"
Co do drugiego - użyj klatek kluczowych (keyframes).
Odpowiedz
1. dzieki
2. ale nadal mogę wyszczególnić jedną część klipu w jednym monecie, więc to nie działa Chodzi mi o coś takiego, że mamy clip, na clipie jest coś interesującego w prawy górnym rogu, górnym lewym, dolnym lewym i dolnym prawym rogu w tym samym czasie, i w tym samym czasie chce to pokazać, tylko nie chcę pokazywać przestrzeni ma środku i tego co się dzieję pomiędzy tym. wszędzie ma być czarno, tylko na tych rogach ma być okręg, a w okręgu ma lecieć klip. chodzi mi o jeden ciągły klip.
Odpowiedz
Nie mogę za bardzo zwizualizować twojego tekstu. Możesz dać przykład video (lub grafikę? Screen?, cokolwiek, co umożliwi zrozumienie Twojego problemu)?
Odpowiedz
Chyba wiem o co ci chodzi. Spróbuj maskowaniem.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz