Sony Vegas pro 13 przestał działać przy włączaniu programu.
Witam. Jestem w posiadaniu Sony Vegasa pro 13.
Mój problem polega na tym iż przy włączaniu programu wyskakuje mi błąd " Sony Vegas pro 13 przestał działać "
Zacina się w momencie, gdy mam napisane w okienku " wczytywania " Initializing GPU accelerated video processing.

Dodam, że zaktualizowałem swój system do Windowsa 10 ... wcześniej na win 8.1 wszystko elegancko działało
Pod spodem daje link, w którym znajduje się mój zrzut ekranu ze szczegółami problemu. Proszę o jak najszybszy odzew, dziękuje i pozdrawiam.

http://ifotos.pl/zobacz/problem-v_wqrspeh.jpg
Odpowiedz
Przeinstalowałaś Vegasa po update'cie? Ja musiałem... Bo w ogóle nie ładował.
Skoro jest problem z gpu to jeszcze dobrze by było sterowniki zainstalować pod win10 (chociaż domyślnie powinny być ok).
Odpowiedz
Zaraz przeinstaluje i dam znać
Odpowiedz
(07-31-2015, 14:15)mateuszszar napisał(a):  Przeinstalowałeś Vegasa po update'cie? Ja musiałem... Bo w ogóle nie ładował.
Skoro jest problem z gpu to jeszcze dobrze by było sterowniki zainstalować pod win10 (chociaż domyślnie powinny być ok).

Reinstal programu nie pomógł. Jakieś inne propozycje ?
Odpowiedz
A jeżeli chodzi o sterowniki to jakie są potrzebne ... ? Do karty graficznej. Prawdę mówiąc jestem zielona w tych sprawach i jak je mniej więcej ściągnąć i w jaki sposób te odpowiednie ?
Odpowiedz
Reset ustawień Vegasa? Czyli uruchamianie Vegasa z wciśnietym shift'em?
Odpowiedz
W sęsie nacisnąć i przytrzymać shift i jednocześnie kliknąć dwa razy na vegasa ? Jeżeli tak jak napisałam to nie pomaga.
Odpowiedz
Jakieś pomysły ??
Odpowiedz
Dodam, że próbowałam zaktualizować sterownik do swojej karty graficznej, jednak nie wiem czy ten sposób jest dobry. Weszłam w mój komputer następnie klikłam prawy przycisk myszy i właściwości, następnie menadzer urządzeń i tam klikłam na karty graficzne. Tutaj dałam opcje aktualizuj sterownik. I coś zaczęło pobierać, następnie instalować. Na samym końcu było napisane iż sterownik do karty graficznej posiada najnowsze oprogramowanie. Więc na zdrowy rozum ów sterownik posiada najnowszą wersję. Więc mój problem z SV raczej nie jest powiązany ze przestarzałymi sterownikami. Reinstal też nie pomógł. Czekam więc na dalsze sugestie z waszej strony związane z pomocą naprawy. Kurcze jak na złość przed wyjazdem ; /
Odpowiedz
(07-31-2015, 14:37)mateuszszar napisał(a):  Reset ustawień Vegasa? Czyli uruchamianie Vegasa z wciśnietym shift'em?

kochany nie masz żadnych pomysłow ?
Odpowiedz