Render BD DVD problem
Witam na wstępie podam mój opis sprzętu
[Obrazek: 62705033415131193725.png]

Problem mój pojawił się z dnia na dzień kiedy odpalilem render projektu w ktorym znajdują się pliki m2ts(kamera) oraz mp4(GoPro), nastąpiło nagłe rozciągniecie czasu podczas renderowania czyli (wczesniej np 50min render do DVD szedł w 1H30min) tak teraz idzie ponad 2H30, to samo tyczy się renderu do BluRay stało się to nagle pragne nadmienić
za wszelką pomoc bardzo dziękuje!
Nie używałem do tego procesu Radeona.
Nie używam komputera podczas renderu.
Odpowiedz
Dawałeś jakieś efekty? Zmieniałeś rozdzielczość? Cokolwiek?
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
tak ale poprzednio jak renderowałem tak samo ciołem robiłem przejscia i nigdy nie miałem problemów 57min projekt renderuje(DVD) mi się teraz w tej chwili 3H10min, powiem dla przykladu że robiłem projekt (40min) w wersji Bluray i w pon poszedl 1h30min a to samo tylko wersja DVD na nastepny dzień poszlo 2H32min a teraz całkowicie siadło i na DVD i BD
Odpowiedz
1. Interpunkcja, bo musiałem 3 razy przeczytać, żeby zakapować.

(07-30-2015, 11:43)adasru napisał(a):  (...) robiłem projekt (40min) w wersji Bluray i w pon poszedl 1h30min a to samo tylko wersja DVD na nastepny dzień poszlo 2H32min (...)

Różne kodeki renderują w różnym czasie. Wyrenderuj na tym samym kodeku i porównaj.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
(07-30-2015, 21:25)sirCreeper napisał(a):  1. Interpunkcja, bo musiałem 3 razy przeczytać, żeby zakapować.

(07-30-2015, 11:43)adasru napisał(a):  (...) robiłem projekt (40min) w wersji Bluray i w pon poszedl 1h30min a to samo tylko wersja DVD na nastepny dzień poszlo 2H32min (...)

Różne kodeki renderują w różnym czasie. Wyrenderuj na tym samym kodeku i porównaj.

Czasowo wychodzi to samo, teraz siadł Vegas, stoi i ani rusz...

[Obrazek: ryngezesjrd2.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości