Sony Vegas Pro 11 Problem.
Witam.
Gdy wstawiam losowy filmik na oś czasu, to mi się coś takiego robi :

Nie wiem jak to zrobić, żeby od razu było małe okienko, a nie zmieniało wielkość.

Dodaje SS: http://zapodaj.net/605e8b95fbef0.jpg.html
Odpowiedz
Jak w poprzednim poście pisaliśmy - masz klatkę kluczową (keyframe). Wystarczy usunąć to co zaznaczyłem strzałką na screenie (ten punkt na małej osi czasu - to właśnie klatka kluczowa - czyli keyframe).    

Wiem, że dla początkujących może to być trudne, ale niestety forum jest dla zaawansowanych użytkowników, i ciężko by było pokazywać każdemu podstawy...
Odpowiedz
(07-22-2015, 10:11)mateuszszar napisał(a):  Jak w poprzednim poście pisaliśmy - masz klatkę kluczową (keyframe). Wystarczy usunąć to co zaznaczyłem strzałką na screenie (ten punkt na małej osi czasu - to właśnie klatka kluczowa - czyli keyframe).

Wiem, że dla początkujących może to być trudne, ale niestety forum jest dla zaawansowanych użytkowników, i ciężko by było pokazywać każdemu podstawy...

Ale Jak To Usunąć Kliknąć Na To Bo Kliknołem I Nic .
Odpowiedz
Klikasz na to i naciskasz na klawiaturze DELETE.
Odpowiedz
Tak Jesteś Mądry Tylko Jak Usunę I Znowu Chce Przeciągnąć Chce Obraz To Odnowa Mi Się Robi Nie Da Się Tego Wyłączyć? A I Jak Usunę To Zmieni Się Na Cały Ekran.
Odpowiedz
Widzisz na dole na screenie takie ikonki z funkcjami?
Pierwszą wyłącz, to nie będzie Ci się synchronizować kursor na osi czasu -> więc nie będą się tworzyć nowe keyframe'y.

Temat zamykam. A Ty dostajesz warna, bo nie stosujesz się do poleceń moderatora.
Regulaminu też pewnie nie przeczytałeś:
(02-02-2009, 1:03)tomislater napisał(a):  ...jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!

Ale najgorsze jest to, że pyskujesz do ludzi, którzy Ci pomagają.!

Ps. Zostajesz pod obserwacją. Każdy Twój wpis będzie moderowany - dopiero po zatwierdzeniu pojawią się na forum.
Odpowiedz