ustawienie danego renderowania jako ulubione
1.Ustawiłem sobie kilka parametrów renderowania ( w różnych formatach ) chciałbym ustawić je jako ulubione aby po włączeniu filtra ulubiony pokazywały się tylko te - jak to zrobić ? ( jak dodać do ulubionych ? )

2. Co zrobić aby Veagas nagrywało fonie w filmie jako mp3 ?
Odpowiedz
Wszystko robisz w panelu wyboru formatu itp. po kliknięciu w render.

1. Przy każdym formacie z listy masz gwiazdkę. Klikając w nią, dodajesz dany format do ulubionych.
2. Oprócz wyboru formatu w tym panelu masz jeszcze, Audio, Project, Video itd. Format dźwięku, zmieniasz właśnie w tym panelu. (Ale nie wiem akurat, czy format dźwięku nie zależy od tego w jakim całość renderujesz, musisz sprawdzić na swoim przypadku)
Odpowiedz
Tak. Nie wszędzie można wybrać mp3.
Jeśli chodzi o swoje ustawienia, to najpierw należy zapisać swój template.
Odpowiedz
Kinto >>> THX - jak ktoś jest ślepy to szuka ;) ( jakoś nijak nie mogłem zauważyć tych szarych gwiazdek

Wiem ze nie w każdym formacie można mp3 ale w avi powinno się dać. Przypuszczam ze chodzi o brak kodeka mp3 ( podobnie jak w audacity trzeba go oddzielnie zainstalować i wskazać gdzie jest ) - tu może być coś podobnego - a jeśli nie to JAKI format umożliwia zapis fonii do jako mp3 ?
Odpowiedz
Tak.
W Avi można zapisywać MP3. Trzeba mieć zainstalowaną pełną wersję kodeka (MPEG Layer-3)
Odpowiedz
mateuszszar >>> kodek mam zainstalowany ale w opcjach avi nie ma mozliwości wyboru parametrów mp3 ( birate , częstotliwość I - przypuszczam ze powinienem wskazać programowi scieżkę do kodeka mp3 ale nie wiem jak to zrobić ? Niby mogę dla avi wybrać fonie jako mp3 ale mam " brak obslugiwanych formatów "
Odpowiedz
Nie.
Nie masz pełnej wersji kodeka (dekoder + enkoder w odpowiedniej wersji - dla 64bitowego Vegasa - 64bitowy kodek).
Ja po zainstalowaniu kodeków z paczki k-lite (ale nie wszystkich - wybierałem ręcznie co mi jest potrzebne) -> mam mp3 i wszystkie parametry mogę ustawiać (częstotliwość próbkowania, ilość kanałów oraz bitrate).
Odpowiedz
(07-20-2015, 15:59)mateuszszar napisał(a):  Nie.
Nie masz pełnej wersji kodeka (dekoder + enkoder w odpowiedniej wersji - dla 64bitowego Vegasa - 64bitowy kodek).
Ja po zainstalowaniu kodeków z paczki k-lite (ale nie wszystkich - wybierałem ręcznie co mi jest potrzebne) -> mam mp3 i wszystkie parametry mogę ustawiać (częstotliwość próbkowania, ilość kanałów oraz bitrate).

OK czyli muszę zainstalować 64 bit kodek mp3 - będę szukał
Odpowiedz