Lokalizacja plików
Witam uprzejmie!
Moje pytanie dotyczy programu Sony Movie Studio Platinum 12.
Przygotowałem i zapisałem własny napis tytułowy.
Jest on widoczny w panelu Generator Mediów, w zakładce w której znajduje się również predefiniowany napis, na bazie którego utworzyłem ten swój.
Chciałbym jednak wiedzieć, gdzie ten mój szablon tytułu program zapisał. Będzie to przydatne w przypadku reinstalacji systemu operacyjnego (i związanego z tym ponownego instalowania programu Platinum).
Przejrzałem wszystkie foldery programu jakie udało mi się znaleźć, ale nigdzie nie natrafiłem na folder z szablonami napisów.
System operacyjny to Windows 7 64 - bitowy (program Platinum również 64 - bitowy).
Dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam wszystkich Użytkowników forum
- Jacek
Odpowiedz
http://www.sonycreativesoftware.com/down...?id=2928.0
Preset Manager (program od Sony) - już dawno nie wspierany, ale powinien zadziałać.

Dodatkowo można zrobić backup wszystkich presetów, efektów itd. przy pomocy programu VEGASAUR (płatne rozszerzenie Vegasa).
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za zainteresowanie!
Wolałbym jednak instalowanie dodatkowych programów pozostawić jako ostateczność...
Te pliki przecież muszą gdzieś fizycznie być na dysku i chodzi tylko o to, żeby wiedzieć gdzie...
Pozdrawiam!
- Jacek
Odpowiedz