Ankieta: Czy dołączamy tematy o Adobe After Effects do forum?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
AAE
Mam pomysł. Może zróbmy też forum o AAE, bo często poruszamy temat AAE i wiele osób też by chciało go lepiej poznać?
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Można zrobić jakiś dział dotyczący AAE, lecz no ja osobiście mało na tym oprogramowaniu działałem. Jeżeli ktoś już trochę w tym robi i czuje się na siłach, aby robić jakieś tutoriale czy pomagać innym to nie ma sprawy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Próby już były założenia takiego działu ale nie zbyt się rozwijały....
Odpowiedz
Ogólnie mało kto z nas używa AAE więc były by marne szanse na to, że się będzie rozwijać.
Odpowiedz
Ja tam używam, ale głupotą byłoby zrobienie działu o efektach w aae, na forum o montażu w SV.
Odpowiedz
To tylko moje zdanie, ale dodawanie kolejnych działów sprawi, że forum nie będzie się niczym różniło od innych ( np. "świat obrazu") a poza tym ten zabieg - z racji, że to jest forum firmowane jednym znakiem i marką jednego producenta - dojdzie do niezamierzonej kampanii marketingowej konkurencji ;)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Dlatego też sceptycznie do tego podchodzę. Jest już dość sporo innych for o AAE :V Nie ma sensu czegoś takiego robić i tutaj. Były jakieś przymierzenia do Photoshopa, ale chyba każdy widział jak to wyglądało.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ja uważam, że taki dział byłby zbędny.
Odpowiedz
To jest forum od SV, więc AAE odpada. Po za tym jak pisał tomislater dawno temu, to ktoś chciał się w to forum zaangażować czy coś takiego, więc może być tylko SV.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości